• Sor
  • Bence

Ygs3 ygs4 puanım 225; hiç bölüm yok yerleşemeyecek miyim ben 2 yıllık bir yere?

ygs3 ygs4 puanım225 hiç bölüm yok yerleşemeyecekmiyim ben2 yıllık bi yere

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 7

• yoo yerleşirsin özel bi bölüm istemiyosan

• yok mesela hangi bölümler var

• burda yazsam baya sürer heralde :) kitapçığa bakman daha basit olur ya da buna göre siteler var puanını yazıyosn senin yerleşebileceğin yerleri sıralıyo

• Turizm okuyabilirsin , sonra DGS ye girip eğer kazanabilirsen 2 yıl daha okursun , kazanamazsanda açıktan devam edersin bu bölüme . Şahsen benim 2 yıl bitti şimdi açıktan konaklama işletmeciliği okuyacam .

• daha okul puanında eklencek bunlar ham puan hem sıralama önemli

• açıkogertım yaz:D

• Galiba sözelcisin ama bu puana anca özel üniversitelere girersin. Bende sözelciyim. Ama bu sene girmedim. Yeni mevzunum seneye gircem. Sadece ygs ile 4 yıllığa yerleşcem allahın izniyle..

• 30 daha ekle onlara okul puanı... Yerleşirsin tabi bölümden çok ne var, ama sözelden biyere yerleşme puanın tutsa bile iş yok. YGS 6 dan tercih yap turizm otelcilik uygundur mesela. Benim ygs3-4 puanım 205 çoğu yeride tutuyo yani :D

• mesela nereler

• Tek tek aklımda yok ben turizm ve otel işletmeciliği düşünüyorum... internetten araştır. Ama taban puanları zaten düştü bu yıl sen 10-15 puan yüksek olanlarıda tercihine yaz alma ihtimalleri oluyor... Zaten tercih sayısı hakkı 30 a cıktı 30 tane yaz cıkmaması büyük şans.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...