Uyandığında ellerinde kına varmış...

Bir tanıdığımız yatmış bir gün. Eline kına sürmemiş, kınanın bulaşacağı hiçbir şey yapmamış ve sabah uyandığında ellerinde kına varmış. Ne demek bu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dalga geçmiyorm aynısı 2 sefer benimde başıam gelmişti.1i bebekken gelmiş biride 8. sınıftaydım sanırım. 2 avcumun içindede kına vardı. ben doğduğumda aynı gece annemle benim elime yakılmış hatta. Meleklerin yaktığını demişlerdi ama tam sebebini bende bilimyorm

Erkekler Ne Diyor 7

• eşek şakasıcin mi zannettin

• len bazılarıda ne kadar inancsız anlamadım ben ya. olabilir neden olmasın melekler falan yakmıştır.

• Çok ilginç ama aynısı ablama da oldu o yüzden evet doğru çunku bnde sahıt oldum.ve bizde anlam veremedik !

• öle bişi bende duydum yalan söylemiyecek bi insandan yanisabah uyandığında elinde avuc içinde kına varmış, hatta fotosunu çekmişertesi sabah uyandığında kına yok olup gitmiş...

• bi tarafi acikta kalmis

• Şeytan yapmış.

• ya seni korkutmak istemiş yada gece farkında olmadan sivrisinek öldürmüş =)))

Kızlar Ne Diyor 8

• Biri sürmüstür baska mantikli bi aciklamasi yok yani

• Basima gelmedi ama duymuslugum var. Geceleyin eline kina surulup sabah ta bu kinanin farkedilmesi , melekler kina yakmis sevdigi kuluna diye duymustum .

• Tanidigini bilmiyorum ama genelde bebeklerde olur be kendim sahitim erkek yigenimde sabah kalktigimizda ellerinde kina vardi, melaikeler suruyor..

• O uyurken başkası yapmıştır.

• Rüyasında cinle evlenmiş olabilir..

• ölcek o.O

• Kafa mı buluyon ablacım

• bunu birinde daha duymuştum kadın testtüre girmişti ama onun ayakalrındaydı işaret olabiliyor dalge geçmemek lazım

Yükleniyor...