• Sor
  • Bence

Uyandığında ellerinde kına varmış...

Bir tanıdığımız yatmış bir gün. Eline kına sürmemiş, kınanın bulaşacağı hiçbir şey yapmamış ve sabah uyandığında ellerinde kına varmış. Ne demek... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Dalga geçmiyorm aynısı 2 sefer benimde başıam gelmişti.1i bebekken gelmiş biride 8. sınıftaydım sanırım. 2 avcumun içindede kına vardı. ben doğduğumda aynı gece annemle benim elime yakılmış hatta. Meleklerin yaktığını demişlerdi ama tam sebebini bende bilimyorm

Erkekler Ne Diyor 8

• eşek şakasıcin mi zannettin

• len bazılarıda ne kadar inancsız anlamadım ben ya. olabilir neden olmasın melekler falan yakmıştır.

• Çok ilginç ama aynısı ablama da oldu o yüzden evet doğru çunku bnde sahıt oldum.ve bizde anlam veremedik !

• Şeytan yapmış.

• öle bişi bende duydum yalan söylemiyecek bi insandan yanisabah uyandığında elinde avuc içinde kına varmış, hatta fotosunu çekmişertesi sabah uyandığında kına yok olup gitmiş...

• bi tarafi acikta kalmis

• ya seni korkutmak istemiş yada gece farkında olmadan sivrisinek öldürmüş =)))

Kızlar Ne Diyor 8

• Biri sürmüstür baska mantikli bi aciklamasi yok yani

• Basima gelmedi ama duymuslugum var. Geceleyin eline kina surulup sabah ta bu kinanin farkedilmesi , melekler kina yakmis sevdigi kuluna diye duymustum .

• Rüyasında cinle evlenmiş olabilir..

• O uyurken başkası yapmıştır.

• Tanidigini bilmiyorum ama genelde bebeklerde olur be kendim sahitim erkek yigenimde sabah kalktigimizda ellerinde kina vardi, melaikeler suruyor..

• ölcek o.O

• Kafa mı buluyon ablacım

• bunu birinde daha duymuştum kadın testtüre girmişti ama onun ayakalrındaydı işaret olabiliyor dalge geçmemek lazım

Yükleniyor...