Doğal yollarla saç düzleştirme nasıl yapılır?

Arkadaşlar ben saçımın yıpranmaları ve kırılmaları yüzünden maşadan, düzleştiriciden ve fön makinesinden nefret ediyorum... saçları dalgalı veya kıvırcık hale getirmeyi bigudi ile başarabilirim ama saçları düzleştiriciden başka nasıl bir şekilde düzleştirebilirim bunu kara kara düşünüyorum.. sizin bildiğiniz bir yöntem varsa lütfen paylaşın.Çok teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Canım kullansanda kırılıyor saçın kullanmasanda. Sen kullan ama çok sık kullanma , başka yöntemi yok çünkü.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana da yardım edin bacılarım =), kıvırcık iyi güzel hoşta bazen kabarıyor sevmiyorum, hafiften düzleşse iyi olurdu

• Sağol bir araştırayım

• 8 ay düz saçlı gezmek istiyorsan bunun bir yöntemi var.. bir tanıdık denedi ve geçenlerde internette okudum.. kuaförde saçının bir tür boyayla boyuyorlar ve 8 ay saçın dümdüz kalıyor.. hangi kuaförlerde var bilmiyorum birde hangi tür renkler sürülüyor bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Henüz ona bi cözüm yok diye biliyorum

• saçlarını kuruturken tara sonra elidorun mükemmel düz mü ne öyle mor bi kremi var onu sür ama çokta etkili olmuyor

• Olsa da düzleştirsek

• onun bir yolu henüz yok.

• baska yontem yok ben saclarımı kestırdım kırık cok dıye artık eskısı gıbı kullanmıyorum sac duzlestırıcısını ama sac kırıklarını önleyen sampuan ve kremler var onları kullanm ıse yarıyo

• kırık çıkmadımı?

• bende uclarını incelterek kestırdım

• Benim saçlarım belime geliyordu şimdi çok kısa kestirdim ama 5 gün geçmeden yine kırıklar çıkmaya başladı adi kuaför saçlarımı jiletli tarakla kesti! yarın kısacık saçlarımı yine kısaltıcam.. artık tüm kuaförlerden nefret ediyorum

Yükleniyor...