• Sor
  • Bence

Doğal yollarla saç düzleştirme nasıl yapılır?

Arkadaşlar ben saçımın yıpranmaları ve kırılmaları yüzünden maşadan, düzleştiriciden ve fön makinesinden nefret ediyorum... saçları dalgalı veya... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Canım kullansanda kırılıyor saçın kullanmasanda. Sen kullan ama çok sık kullanma , başka yöntemi yok çünkü.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana da yardım edin bacılarım =), kıvırcık iyi güzel hoşta bazen kabarıyor sevmiyorum, hafiften düzleşse iyi olurdu

• 8 ay düz saçlı gezmek istiyorsan bunun bir yöntemi var.. bir tanıdık denedi ve geçenlerde internette okudum.. kuaförde saçının bir tür boyayla boyuyorlar ve 8 ay saçın dümdüz kalıyor.. hangi kuaförlerde var bilmiyorum birde hangi tür renkler sürülüyor bilmiyorum

• Sağol bir araştırayım

Kızlar Ne Diyor 6

• Henüz ona bi cözüm yok diye biliyorum

• saçlarını kuruturken tara sonra elidorun mükemmel düz mü ne öyle mor bi kremi var onu sür ama çokta etkili olmuyor

• onun bir yolu henüz yok.

• baska yontem yok ben saclarımı kestırdım kırık cok dıye artık eskısı gıbı kullanmıyorum sac duzlestırıcısını ama sac kırıklarını önleyen sampuan ve kremler var onları kullanm ıse yarıyo

• Benim saçlarım belime geliyordu şimdi çok kısa kestirdim ama 5 gün geçmeden yine kırıklar çıkmaya başladı adi kuaför saçlarımı jiletli tarakla kesti! yarın kısacık saçlarımı yine kısaltıcam.. artık tüm kuaförlerden nefret ediyorum

• bende uclarını incelterek kestırdım

• kırık çıkmadımı?

• Olsa da düzleştirsek

Yükleniyor...