Emekli olunca hangi ile taşınmak isterdiniz?

ben aydın tarafını beğeniyorum siz nereye taşınıp gitmek isterdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aydın'da ne var ya? Son derece sıradan bir şehir, denizi yok.

İmkanım olursa Bali Adası'na kapağı atıp, huyuma suyuma uygun evcil bir hatunla ömrümün sonuna dek kalırım orda.

• Nasıl çok yakın? Yürüme mesafesinde mi? Deniz dediğin yürüme mesafesinde olur.

• Deniz mi yok? Kuşadası, didim var. Üstelik diğer tüm sahil kentlerine çok yakın mesafede..

Erkekler Ne Diyor 16

• erbaa ilçesine yerleşicem. emekliliğimi görürsem tabi:)

• deniz kenarı olsun başta akdeniz olmak üzere egede olabilir..

• İzmir/Urla/lldır ya da Özbek Köyü

• Antalya güzel ama bana belli olmaz istanbulada yatkınım ..

• tokat-erbaa

• karadenize karşı bi sempatim var.Çok güzel yerler ya

• Amsterdam

• taşınmama gerek yok orada yaşıorm zaten

• Hele Bi Emekli Olalımda (: Ölecezmi Kalacazmı Emekli Olabilecezmi :D

• o kadar yaşamam

• İnsallah istanbula yerlesirim cunku mardin dar geliyor bana.bugun 40 dereceyi gorduk

• aaa hemşeri sayılıyoruz ya :)

• Las Palmas

• Sinop

• Phuket island

• Sessiz sakin ve turist kazıklamayan bir yere..

• O çok met edilen balıkçı kasabasına gidip. Aslında sevdiklerin olmadan oranın bi b*ka yaramicagını kanıtlamak isterim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Biraz klasik olucak ama ... Temiz havası olan , her imkanı bulunan düz ayak küçük yerleşim yeri diyebilirim..Tercihen Akdeniz olsun ki kendimizi üşütmiyelim :)

• Istanbul istnbul degismem kalabalik olmaya. Sehirlerde yasamadim ySiyamam

• antalya olabilir,izmir,muğla yazın kalabalık kışın sessiz sakin yerler severim:)

• emeklilik yıllarımı öyle sıcak yerlerde geçiremem.sevmiyorum sıcak havaları.Oslo olabilir ya da Çanakkale mis gibi boğaz havası sessiz sakin.

• kuzey kutbu yaaa ne guzel ınsan yok :D:D kaf dnlıcemm son gnlerımde

• yalovaa

• batman:) aslen mi mardin?

• Neresi neresi:))

• o değilde emekli olmayı beklemeden izlanda ya yerleşmek istiyorum en kısa zamanda :) dünyanın en huzurlu ülkesi seçilmiş araştırmalarıma göre cok hoş biyer ama illede türkiyeden seç dersen izmir <3

• egee:)

• Benim yaşadığım şehir emekli şehri diye geçer hemen hemen her yerde..Dedikleri gibi tam emekli şehri, hem ucuz hem rahat ve huzurlu.. Aydın..

Yükleniyor...