Whatsapp hakında bilgi verir misiniz?

arkadaşlar whtsappta örneğin son görülme:tarihi bugün 15:30 gösteriyor hiç mesaj atmamanıza rağmen birdaha o daha önceden mesaj atmış olduğunz kişide son görülme:tarihi bugün 16:00 yazıo dielim bu neden oluyor ne anlama geliyor bu kişi benim ona attığım mesaja bakmış anlamına mı geliyor yksa whatsappta başka kişilerle mesajlaştı anlamına mı yani benim sayfama ben mesaj atmamış olmama raağmen bakmış anlamına mı geliyor çeşitli aralıklarla önemli cevap veririsenz sevinirm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim bildiğim whatsapp da son bulununduğu zaman o yani senin sayfadanda bulunduğu değil yani başkalarıyla da mesajlaşmış olabilir yada o saatte senin mesajını da okuyup çıkmış olabilir

Erkekler Ne Diyor 2

• Uzun yazmışsın, yardım ederim diye girdim ama kim okuyacak şimdi bunu...

• siz bilirsnz önemli bir kısmı whatsapp ta son görülme tarihi dmek o kişinin benim mesajımı en son ne zman bakmış olduğunumu gösterir

• Son görülme tarihi en son online olduğu tarihi gösterir. Ne zaman aldığını bilemezsin. Belki 1 saat önce aldı ama şu anda online.

• peki anladım teşekkürler

• Yeminle kpss sorusu gibi bişey nasıl kafam karışdı beynim firar etti nasıl bi soru bu :D

• ya çok önemli bilgnz varmı yok mu

• i phone uygulaması degilmi ?

• i phone ama ben xpressmusicde kullanıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...