Cevaplayacak soru bulamıyorum yardım!

Sabahtan beri dolanıp duruyorum ama daha iki cevap yazamadım =(((8 Çok mu seçiciyim ne¿ Doğru dürüst cevap yazacağım soru yok sitede.. Yardım PLs

Güncellemeler:
Armudun çöpüne üzümün sapına döndü bu mesele =(((88

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dogru durust soru soruyoruz cevaplayan yok :) ne tesaduf

• Hemen oraya intikal ediyorum =)

Kızlar Ne Diyor 8

• canlı-yayın dan bak.şiddetle tavsiye ederim bende aynen bu şekilde cevaplayacak soru bulamazdım sonra canlı-yayını keşfettim :)

• Baktım da bi tek cnn canlı yayında =((88

• kültüre bak diyecektim de orada da ya burç ya da izlenecek film soruyorlar :((88

• ben önüme geleni cevaplıyorum :/

• Bu sorular önden gelmiyor ki sağdan soldan geliyor =(((

• Öncekileri Göster
    • Evet. Hatta arkadan gelen gördüm şahitlerim var =/ zak zik yaparak kurtuldum =((((

• çok ürkütücü :/

• link buradan yardım alabilirsin.iyi eğlenceler :)

• Canlı yayın tırı vırısı bu işe mi yarıyore?

• ben bu iş için kullanıyorum

• ak akçe kara gün içindir. okeeyy?

• Okay kanks =/

• Allah allah bu sorular birtek bize mi gözüküyor. Ben bir sürü soru cevapladım.. Takılsana arkadasım uzun sorulardan bunalıyorsan salla birşeyler ben cogu soruyu okumuyorum bile..

• Bende laf olsun diye cevaplıyorum.Küfür serbest olsa küfredicem.

• evet bugün piyasa durgun.

• Piyasaların bu durgunluğunu altın düşüşüne bağlıyorum =(

• evet yükselen faizler altın piyasası ve borsa sebebiyle kızlarsoruyorun ilgi çeken sorularında ani düşüşler başladı...

• şu an aynı durumdayım okuyor gecıyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• bende fazla cevaplamıyorum.

• Aynen bakıp bakıp geçiyorum şimdi.

• Beklentilerin çok yüksek olmalı :) bu kadar da seçici olmak iyi değil, koyver gitsin

• Ben yine senin sorunu cevapladım.Ssen kendi derdine düş

• İstemek başarmanın yarısıdır sekiz.

• ailesini dinlemeyen sahte dertleri bitmeyen ergenyuslar her kategoride kendi gösteriyor.cevap verememek istemen normal içimden gelmiyor benimde.lunaparka gitseler daha mantıklı sorular cevaplarız.7/24 sitedeler dertleri bitmezmi bunlarin hic.hani evlat olsan sevilmezsin dediklerinin cogu bu sitede.

• aynen motoru burda soğuytayım ben de yaratıcılığım sönüyo soru yok soru

• haklısın. artık, cevap kalitemi düşürdüm maytap geçiyorum. bugün yapacak bişeyim de yok, öyle yazıyorum işte...

Yükleniyor...