• Sor
  • Bence

Hapşırmak için ne yapılmalı?

arkadaşlar karabiber çektim burnuma ama olmuyor nezle olmuşum hapşuramıyorum yardım edin ne yapmalıyım hapşırmak için :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 13

• toz içinde dolay burnuna tüylü bişi sok elbet olur

• Hapşırmaya konsantre ol bunu sana yazarken ben hapşurdum :D

• Toz işe yarayacaktır :)

• çok az karabiberi temiz bir zemine koy bir kağıt parçasını küçük rulo yap,bir burun deliğini kapa diğer burun deliğiyle çek.karabiberi yay ,ruloyu kaydırarak al yani azar azar gelsin.

• maraş otur derler bilin mi onu çektinmi deli gibi hapşırırsın ama gerek yok karabiberi biraz peçeteye dök sonra onu havadan aşağ dökerkn derin bi burundan nefes al hapşırırsın

• Evinizde masaj Aleti var mı hani Böyle Tırrrr Edip Vucutta gezdirilen.. İşte Onu Al Burnun Üst Tarafı İki kaş arasının biraz aşagısında gezdir sadece 5 saniye içinde Hapşir :D

• Karabiber çekmiyeceksin ki zatenn...açık alanda ( Balkonda misalen) bir az havaya serpiştir ve başını mümkün olduğunca geriye kaldır...

• enfiye tozu çek

• kendini tokatla

• haşpırmak değil hapşırmak. burnuna bişey sok

• hapşırmak demek istedim zaten

• Burnuna karabiber çek azıcık

• çektim burnumun içi yanıyor ama hapşıramadım :(

• Burun kemiklerinde veya etinde bi anormallik varmı ? Veya son 3 yıldır hiç grip oldunmu ?

• Nane kokusu.

• denedim olmuyor :(

• Güneşe bakmaya çalış.

• Ya aslında toz var nerde bulunur bilemicem . Arkadaş bana öyle bi saka yapmıstı tozu cektim hapşırık manya oldum :D:D

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...