• Sor
  • Bence

Primolut-n 5 Mg adet geciktirici nasıl kullanılır?

arkadaşlar bu ilacı kullanacağım ama alırken eczaneye kullanımını sormayı unuttun aranızda bilen varsa yardımcı olabilirmi şimididen teşekkürler...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Tabletler çiğnenmeden bir miktar sıvı ile yutulur. Kullanıcının tabletleri tarif edildiği şekilde almayı unutması durumunda Primolut-N'in etkinliği azalabilir. Kullanıcı, unuttuğunu farkeder farketmez sadece unutulan son tableti almalı ve izleyen günde tablet alımına herzamanki saatinde devam etmelidir. Eğer kontraseptif korunma gerekiyorsa, ek olarak hormonal olmayan kontraseptif önlemler alınmalıdır. ALINTIDIR.10 gün boyunca günde 3 tablet alıyorsun.Zaten kutuda 30 tane olması gerek.

Erkekler Ne Diyor 6

• telefonla bir ezcaneye ac sor

• hormonlarının icine etmesen olmazmı?

• günde 3 defa 1 tablet suyla içmen gerekir..amma eğer çok önemli bi sorunun yoksa kullanmanı tavsiye etmem..daha sonra düzensizlik baş gösterecektir...

• yemeklerden önce sonra farkediyomu

• Öncekileri Göster
    • rica ederim...

• 1 tablet suyla mı?

• bence kendini kontrol etse daha iyi . bunu zamanla becerebilir. ilaç hiç denemedim ama bence etkisi olmaz. sadece kendini daha düzgün ayarlamalı.

• anlamadım senin bu ilacı denemen gerekmioki :D

• 3 sene önce kız arkadasım kullanmıstı tatile gittiğimizde , günde 3 defa alınması gerekli demişti eczacı bana, ama sevgilim günde 2 defa almasına rağmen sorun olmadı sende 2 defa tok karna almalısın, atıyorum sabah 11de attın, diğerinide akşam 7-8 gibi falan atmalısın, adet gününden 2 gün önce kullanmalısın, gögüslerde şişlik ve kalpte sızı yapabilir onuda söyliyim, hapı bıraktığının ertesi günüde adet olursun.

• evet göğüslerimde şişme var bende işe yaramadıqını düşünmüştüm bunu bilmiyodum sağol :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• güneşlenmemeni öneririm yada fazla uzun süre güneşte kalmamanı. Adet öncesini uzattığından tenin hassaslaşacak haberin olsun. Adet gecikecek ama pek huzurlu bir tatilin olmayacak malesef böyle de bir durum var .

• teşekkürrler

• Günde 2 kere alıcaksın aç tok fark etmez.

• teşekkürrler

• canım bende kullandım. günde 2 tane iç saatlerinde gecikiyo ve adetinden 2-3 gn önce başlarsan iyi olur..

• teşekkürrler

• Vücudun dengesiyle neden oynuyorsun.Azcık geç gidiver tatile..

• maalsf kullanmam lazım çünkü ramazanlıqa az kaldı ve bayramdan sonra dershanem başıyor :)

• Öncekileri Göster
    • kızım senin haberin yok herhalde adet gören kadın oruç tutmaz/tutamaz. daha sonrasında tutamadığı günleri tutar.

• Benim herşeyden haberim var.O tatile gitmek için geçiktircek belli..Ramazana daha var beee
      Hadi benim müslümanlığımı tatışmayın burda işinize bakın

• Kullanma hormonlarınla oynamış olursun adet düzensizliği yaşarsın uzak dur

• teşekkürrler

• Ay herkes tutturmuş vücudun dengesini bozma diye. Size ne yahu kiz kullanmak istiyo kullansın. Zararını da goze almıştır herhalde.

• teşekkürrller

Yükleniyor...