Balık etli kızlar hoşunuza gidiyor mu?

Sorum erkeklere yönelik balık etli sevgiliniz oldu mu ya da hoşunuza gider mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 23

• Sarışın, esmer, zenci, beyaz/buğday tenli,kısa/uzun/erkek gibi saçlı, kilolu, zayıf, balık etli, uzun, kısa, orta boylu olanları çok çekici buluyorum. :))))

• Yelpaze baya geniş abi :D

• Yaşlanıyorum artık. Seçicilik azalmaya başlıyor :)))))

• oldu:) sevişirken kıpkırmızı olurlar onlar :D

• yok ben zayıf kadınlardan hoşlanıyorummm

• çok zayıfta olmayacak çok şişmanda olmayacak. Bu tarif balık etli ye giriyorsa evet. Elini attın mı elini doldurmalı :D :P

• sen balıketlisin sanırım :)evet balıketli kızlar hoşuma gidiyor ama balık et ile balina et arasında ince bir çizgi var. her kilolu kadın balıketli değildir. Spor salonunda balıketli kızlardan hoşlandığımı söyleyince kilolu ablalar öyle bi sevindirik olduki hiç bir anlam veremedim :)

• gider:D sevgilimde oldu:D

• Evet bnm oldu ve hoşumada gitti aslında çok güzeldi sevişme sırasın da çok hoşuna gidiyo insanın :)

• gereğinden çok şişman ya da gereğinden çok zayıf olmayacak. Normal ve Balık etliler uygun oluyor bu durumda, Ele gelecek ;)

• Balıket diye bir yer mi var?

• gereğinden çok şişman ya da gereğinden çok zayıf olmayacak. Normal ve Balık etliler uygun oluyor bu durumda, Ele gelecek ;)

• benim hoşuma gitmiyo

• ince kızlar ftw!

• anlamadım

• hoşuma gitmiyor.

• he tamam :D

• evet hoşuma gider.. dolgun balık etli kızlar herzaman favoridir :p

• :)

• Balıketi şişko kızların uydurmasıdır.Kız-"Aslında ben şişko değilim kemiklerim kalın.Bir de balıketliyim" Kızları çok kaba bir sınıflandırma yaparsam 1)ele gelmeyen2)ele gelen3)ele avuca sığmayan (gerçek manada sığmıyor)olarak sınıflandırabilirz.Burada tercih her zaman ele gelenden(2. kategori) yanadır.3. kategoridekiler kendilerini 2. kategoriye ye sokmaya çalışıp balıketi kavramını yarattılar.

• sen bana ne demeye calısıosn ?

• Öncekileri Göster
    • :D

• hahah :)

• artık gidiyo :)) güzelsin

• uyma sen onlara benim dediğimin değeri yok mu? güzelsin dedim.

• Önce anlaşayım seveyim sonra fiziğine bakıp yorum yapmayı tercih ederim. Sevgi kilo azaldıkca büyüyen bieşy değil. Öyle bakanlarıda kınıyorum.

• Böyle olmadığın için kendinle gurur duyuyor olmalısın.

• kinayeli laf mı sokuosn

• Tanısam belki.

• balik etli dedigin kivrimli ise cok oldu ama balina etli olmadi :)

• boyun kaç kilon kaç bakalım balık eti kategorisine giriyosmusun ama

• 170-60 :D

• Öncekileri Göster
    • zayıfım demıyorum ama balına etlıde degılım balık etlıyım

• ben kırmızı ve beyaz et severim balık eti hiç denemedim :D

• 30 yaş üzeri ve boy 165 ve üzeri mümkünse... ilgimi çeken cetvel tablosu...

• burdan duyurulur gibi yazmıssın :D

• Öncekileri Göster
    • gıcıksın :)

• diilim :)

• zayıf sıska kızlar hiç hoşuma gitmez hatun dedigin balık etli olmalı

• balık etli kızlar bazen çok hoş çok tatlı oluyor. Hani kemikleri gözüken kızlar bence hiç güzel durmuyor yüzleri güzel olsa da ama balık etli dediğimde yani böyle kolunu kaldırdığında sallanan cinsten olmasın :))

• Çırpı gibi olmasından milyar kat iyidir bence.

• Dişi cinsi balık etli olmalı. Dağılın.

Kızlar Ne Diyor 3

• kimine göre züğürt teselisi kimine göre hakikat olay türk erkeklerinin balık etli kadın sevdası değildir. olay, türk erkeklerinin her türlü kadına sevdalı olmasıdır, ayrım yapmazlar, önlerine ne konulursa tabağı bitirip sofradan kalkarlar.)

• Bazilarinin balik etli anlayisini anlayamiyorum. Link falan atsaniz en azindan bazi unlulerden. Cobie Smulders balik etli grubuna giriyor mesela bence ama arkadasim zayif oldugunu soyluyor. Anlayamiyorum yani balik etlinin ne oldugunu:)

• Ya mesela yelız yesılmen falan balık etlı

• Öncekileri Göster
    • yeliz yeşilmeyen bildiğin şişman :))
      resimdeki sensen eğer kilon normal..

• link
      Pek kilolu gozukmuyor

• bence sen balık etinden ötesın :)

• ? benı gördünmu daha once konusuyorsun

• Öncekileri Göster
    • 0_0

• Allahın... anlıyan anladı :)

Yükleniyor...