Alanya'da gece hayatı nasıldır?

selam haftaya alanyadayım ilk defa gitçem...Gece hayatı clubler nasıldır acaba? Clublerde 1 kızın etrafında 10 apaçı olduğu doğrumudur? Adam gibi tanışa bileceğim bir bayan çıkarmı acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• limana inceksin ortada kocaman robin hood var 3 katlımı ne orası baya iyi onun dışında etrafa serpilmiş irili ufaklı discolar var ben türkü bar a gitmiştim baya bi kafa dağıttım nargilemi yaktım biramı yudumladım hayat bu

• fiyatlar değiştimi bilmiyorum ama girişte veriyosun ücret bide bira içsen paraya kıycaksın

• Robin hoodu cok duydum pahalimi peki nekadar gider 5 gunluk bir tatil icin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 2

• 1kızın etrafında 10apaçimi :O

• alanyada gece hayatı olukça hızlı. Gideceğin clublar Bellman, Robin Hood, Hollywood. Bunlar en iyileri. Ben mayıs ayında oradaydım oldukça güzel ve hareketliydi. Keyifli vakitler seni bekliyor diyebilirim.

• İlgi cekiyim iste demi:))))

• tabii git bu şekil gitt clubın maskotu olursun dikkat çekersin :)))

• O dedigim kiyafet komik olurmu bak dusun bi..kirmizi bir kot beyaz gomlek ve kirmizi kravat hahaha nasil olur ?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...