• Sor
  • Bence

Seviyorum ama o bilmiyor :(

birinden o kadar çok hoşlanıyorum ki hatta seviyorum bile denebilir.Fakat o bunu bilmiyor daha doğrusu beni tanımıyor.Ben onun hakkındaki herşeyi biliyorum eniştemde çocuğu tanıyor ama konuşmuşluğu yok nasıl açılıcam o çocuğa daha doğrusu nasıl konuşmaya başlayayım yolda gördüğüm zaman durdurup merhaba ben senden hoşlanıyorum denmez ya .s daha önceden konuşmuş olsaydık bu kadar zorlanmazdım .sdiye bir soru yöneltmiştim sizde birsürü yanıt vermiştiniz bende onları harmanlayıp şöyle bişey türettim:bu akşam çocuğun çalıştığı cafeye gidicem arkadaşımla beraber ve ikimiz bir konu üzerinden tartışıcaz sonra pardon bakarmısın diyerek onu yanımıza çağırıcaz ve soruyu ona yönelticem oda cevap vericek tabi sonrada seni daha önce görmedim buralımısın falan diye sohbete giricem sonra isimler söylenecek ve ben telini isteyeceğim sizce nasıl olur ? eklemem gereken bir yer varsa yardım edin :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• açılmak zorunda değilsin.
    erkekler kızlara hayır diyemezler. sevgilisi varsa bile elimin altında dursun, skor olsun mantığıyla hareket eder yine de karşılık verirler.
    karşılaştığın yerde ona açılmak, senden hoşlanıyorum demek yerine hava çok sıcak değil mi, ya bir yerden tanıyor gibiyim seni, saat kaç gibi sorularla aslında onun için ulaşılabilir olduğunu göster.
    sana bir şeyler içelim mi vb teklifte bulunursa da kabul et.
    aslında onun seni ayarladığını zannetmesine izin var.
    daha kolay olur.
    kendisini de naza çekmez...

• bir cafede garson olarak çalıştığını öğrendim sence oraya müşteri olarak gidip nasıl sohbete başlayabilirim ?

• evet süper fikir. git bir şeyler iste. çıkmaya yakın git.
      bir şeyler isterken konuş onunla, şaka yap. lafı uzat.
      bu kafeyi severim başka böyle gidilecek yerler falan da var mı diye sor. onun teklif etmesini sağla.

• birde çekingenmiş o huyunuda öğrendim .s bu akşam konuşmaya çalışacağım :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bence adam senin hakkında pek iyi düşünmez özellikle telini isteyince daha doğal bir tanışmaya ihtiyacın var ve bu kadar hızlı olmamalı

• 3 gündür bakışıyoruz ama çocuk ve ben çekingeniz aklımada bişey gelmedi

• Öncekileri Göster
    • yok kendi kendime düşünsem neyse kiminle gittiysem aynı görüşü paylaşıyo ne zaman gitsem teli teline alıp işaret ediyo ve sürekli bakıyo bunu ben farketmiştim ama arkadaşlarımda söyleyince doğruluğuna inandım

• o zaman onunla tanışmak istediğini söyleyerek işe başla ama temkinli ol hemen kapılma senin çoktan razı olduğunu anlamasın bol şans hayırlısı olsun derim

• bende senle aynı duyguları paylasıyorum cok zor birşey insan ne yapacagınıbilemiyor üzüldüm :(

• aynen bir konuşmaya başlasak devamı gelicekte :(

• Öncekileri Göster
    • bencede en azından bir sonuca bağlanır abisi gibi görmekten milyonlarca kez iyidir.

• olmazsa artık zor olsada unutmaya calısırım bilmiıyorum tabii cesaetimi toplayıp konusabilir miyim ama bakacaz artık !

• canım hiç böyle yapmana gerek yok bende senden hoşlanıyorum bende seni seviyorum :)))))))))))

• onuda yapacak cesaret yok :D

• Öncekileri Göster
    • eee o zaman alayım bahanelerini :) burda yardıma ihtiyacım var diye yırtınıyorum :)

• ne bilim al laptopunu git cafeye wi fi şifresini iste sonra bi virüs girdi bak falan de bunu bi kaç gün tekrarla zaten aranızda bişi olması gerekiyorsa olur...

• :) Ovvv :) Gözlerine Bak

• bakmaklada iş bitmiyoki :D

• Öncekileri Göster
    • ya ben son bişey sorucam :) bu akşam cafeye gidip konuşucam çocukla ilk önce arkadaşımla tartışma konusu açıcam sonra o gelince bakarmısın diyip ona sorucam sonra seni daha önce görmedim buralımısın falan diye söze girmeyi düşünüyorum sonra tanışma aşaması ve telini isterim sence nasıl fikir ?

• Ya Sen Gir Mevzuya hiçbir erkek bi kadını kolay kolay reddetemez zaten Bu Avantajı kullan..

• Bir merhaba ile başlayabilirsin.

• :) :) o cesaret olsa keşke :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bi cafede grsonsa ve ortak arkadaşlarınız varsa ortak arkadaşlarınızın biri ile gidip siizi tanıştrmsını sağlayın. daha sonra bi kaç kezde kendinz gdersniz. ilk etapta byle bşy yapablrsniz :)

• malesef ortak arkadaşımız yok .s

• o zaman iş sana düştü bi keç kez gt bakalm :) ama zor gibi :(

• aynen çok zor :( 3 gündür gidiyorum bakışıyoruz ama bir türlü konuşma başlayamıyor :(

• Bence cok sacma ... Yani ben erkek olsam yemem bu numarayi.. benim onerim su;madem herseyini biliyorsun faceden ekle sonra bi sey paylastigi zaman falan begen durumlarini sonra fotograflara gec :Dyorum falan yap ilk sanalda konusman daha rahat olur.sonra tek veya sadece bir arkadasinla cafeye git o siparisleri alirken aa sen xxxx xxxx degilmisin ? De sasirmis gibi oda sen nerden falan biliyosun der sende biz facede arkadasiz ordan falan neyse sonra faceden naber falan dersin cafeye gittikce naber nasilsin isler nasil zor olmuyomu dderken bi bakmisin takmisin koluna :Dtamam bak benim onerimde pek mantiklu olmaya bilir ama yukarda yazdigini yapma yeter )

• facesi olsa can kurban ama yok o yüzden aklıma seçenek gelmiyo ki .s

• Öncekileri Göster
    • düzenli bakışmadan öteye gidemiyoruz patronlarının sayesine sürekli oradalar :) ve çocuk beni gördüğünde telini gösteriyo işaret ediyo sence ne yapmalıyım yani sohbeti nasıl kurmalıyım artık bu akşam bitmesini istiyorum nefes alamaz hale geldim...

• Bence hemen belli etme .. Yani tamam ilgini belli et ama vazgecilmez sanmasn kendini.. Kendimden biliyorum ilk basta sevgini belli edersen oyuncak gibi oyun oynar seninle..

sende telini goster )
      aklima baska bir sey gelmiyor

• Sana bikaç taktik söyleyim canım :) ya facesini bulup ekliceksin muhabbet ediceksin yok o olmaz dersen eğer yolda karşılaşıyorsan bi paranın üzerine yapışkanlı stickerlar var ona not yazcak tel numaranı giderken arkasından pardon bunu düşürdünüz diceksin :)

• face olsaydı çok güzel olurduda aradım facesi yok sanırım yol işide biraz zor sabah 8de işe gidiyor gece 1 gibi çıkıyor .s bende şaştım kaldım başka öneriniz var mı ?

• baska çare kalmadı o zaman calıştıgı yeri biliyorsan mektup yaz ya da baska biey gonder nuMARANI YAZ

• önerilerin için saol :)

Yükleniyor...