Boğaz şişmesine ne iyi gelir, yardım.

Arkadaşlar boğazlarım şişti yutkunurken ölecek gibi oluyorum, uyuyamadım dün. Sabah kalktım oturdum ağladım :) Dayanamıyorum acısına. Hap kullanıyorum 2 gündür ama geçmedi. Bildiğiniz bir yol var mı hap dışında? Bal, şu, bu...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilacı doktor tavsiyesi ile almıyorsan daha fazla alma. yaz vakti boğazın bu kadar feci olduğuna göre bademcik gibi bir sorun olabilir, bence kendi kendine bir çözüm arayacağına doktora görün.bende faranjit var, boğazım ağrıdığında sıcak suyun içine bal ve limon katıp içiyorum, rahatlatıyor biraz.

• o sıcak su olayını deneyeceğim teşekkür ederim ama doktora da gideceğim bugün haklısın

• geçmiş olsun. bak başka bir soruya cevap verirken aklıma geldi, anjin olduğumda ağrıdan delirmemem için doktor voltaren vermişti. resmen 2 hafta boyunca bağımlısı olmuştum ilacın:) tedavi etmez ama sıkıntını bir parça azaltabilir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ahaha Ağladın Demek :D Buna Çok Güldüm Haline Şükretmen Yerine Ağladın Ha.. Yazık Valla Ne Durumda Olanlar Var Senin Ağladığın Konuya Bak. Neyse Sıcak Ihlamır Limon Kaynat İç.. Ama Daha Çabuk İyileşmek İstiyorsan Antibiyotik Al Benmde ÖYleydi Çok Kötüydü 1 Haftada Geçti

• ateşin de çıkabilir doktora gitsen iyi olur...

Kızlar Ne Diyor 5

• Antiseptik gargara cok iyi gelecektir. Sıcak içme daha cok bakteri ürer. Ekme ye sürtünerek bogazını temizler :)

• limon çok iyi geliyor

• boğaz pastilleri var o yumusatır boqazı uyusturur rahat yutkunurdsun ve nane limon iç bol bol

• aynısı benm basıma geldı şişti we yutkunamıodum ölüodum acıddan :( bi sabah kalktım felaket şişmiş hemen doktora gttım KBB a hap werdı ıltıhap yapmıs çok köyu we hapı içmemle bır agrım acım durdu snra tamamen kutusunu kullandm we gecdıı bence gt hemen benm gıbı olmadan gt dktra çok buyuk geçms olsun canım ..

• sağol canım evet ölüyorum ya ağlıyorum artık sinirim bozuldu. doktora gideyim ben bugün çok sağol

• gecms olsn dkkt et::

• doktor tavsiyesiylemi aldın hapı

• yok hayır ama daha önce boğaz için verilmiş bir hap vardı onu içtim

• Öncekileri Göster
    • sağolun doktor en iyisi, bir gidip görüneyim

• yaniii geçmiş olsunn

Yükleniyor...