Okullar açılıyor , az kaldı :(( moralim bozuk mutsuzum, nasıl düzeleceğim?

Gizli Üye
Ya arkadaşlar çok kötüyüm, hiç iyi değilim mutlu değilim , mutsuzum moralim çok bozuk , önceden böyle değildim , eylüle girince yavaş yavaş okul haftasına yaklaşınca bir garip oldum işte arkadaşlar dediğim gibi işte moralim yok hevesim yok mutsuzum , yani sanırım neredeyse her sene böyle oluyorum her okulların açılacağı hafta böyle moralim bozuk mutsuz biri oluyorum , tatilden çıkmak zor geliyor , tatildeyken iyiydi , böyle aklımdan bir kaç önceki aylardaki yaptıklarım falan aklıma geliyor keşke açılmasa okul bitmese tatil falan diyorum özlüyorum o günleri. Yani şu an çok kötüyüm nasıl tarif edeyim bilmiyorum üzüntü, moralim bozuk, mutsuz , gülmeyen değişik bir şey oldum , hiç mutlu değilim yani ne oldu bana bilmiyorum çok kötüyüm mutsuzum , nasıl düzelirim, nasıl düzeleceğim bilmiyorum.
Okullar açılıyor , az kaldı :(( moralim bozuk mutsuzum, nasıl düzeleceğim?