Bitlerden nasıl kurtulunur ?

saçlarım uzun ve bitlendim... saçlarımı kestirmek istemiyorum. antibit diye bir sampuan kullandım ama işe yaramadı . kesin çözüm yok mu yardımmmmm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sinek öldürücü... ben kuaförüm maalesef bir kaç pislik kızdan bana bit geçmişti.. kimsenin yardımını almadan kendi saclarıma kendin sıktım ilacı bol bol sonra basıma tülbent örttüm sabaha kadar öyle yattım sabahta ince sık tarakla saclarımı bilhassa ense kısmını her tarafını güzelce defalarca taradım sonra sacımı kaynar sula yıkadım ve tek bir yardımı bile dokunmayan o vicdansız anneme saclarımı kontrol etmesini söyledim her yerini didik didik kontrol etti ne bit ne sirke hiç bişi yoktu yalnız yan etkisi oluyor bir hafta içinde bütün derilerin dökülüyor kafandaki...

• 2ay

derilerin dökülüuo diyorsun yani derimizmi soruluyor :O

• çok geçmiş olsun...

• aaa evet doğru onu unutmuşum sinek ilacı feci bi şekilde bi gecede kurutuyo, bide gaz yağı işte dediğim gibi

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 16

• Sinek ilacı :D

• eczanede bulursun bitilacı

• eskiden gazlar olurdu onlar çok iyi gelirdi küçükken çok bitlenirdim annem gazı pamuga sürüp saçlarıma sürerdi birazcık bklerdm snra yıkardı bit tarakları var ince onlarla tarardı. baya etkili gaz yani.

• sirkeyle yıkamanı tavsiye ederim

• şampuanlar işe yarar öldürür ama onların sirkeleri saçlarında ölseler bile parlarlar her türlü görürler saçlarındaki sirkeleri ayıklanması zor olur kestirmelisin malesef geçmiş olsun.

• şampuanını al ve aldıktan sonra özel bit tarağı var biride saçını tarasın.

• bit ilaçları var hatta ben bit tokası mı ne duymuştum eczanelere sormalısın şampuanı tekrar dene

• eczaneye git en iyi bit ilacını al..veya böcek öldürücü ilaçlar..

• gecmiş olsun bit ilacı al

• paranit bit spreyi. yumurtaları bile yok ediyor, 35 tl civarında.

• şampuanı kullanınca hemen bitmez canım bitene kadar 2 güne 1 iyice onla yıka tara. kuru saçınla tekrar tara onun fırçasıyla. 1 haftada biter bitmezse tekrar kullan.

• şampuan,gazyağı

• şampuan işe yarar çok küçükken bende bitlenmiştim saçlarım uzundu ve çin işkencesi gibiydi her gün o şampuanla köpürtürdü annem sonra tarardı omzuma havlu koyardı bayılan bitleri öldürürdü her gün bu şekilde yaptı ve en sonunda bitti..Allah yardımcın olsun en azından şimdi teknoloji gelişti saçlar kolay taranıyor :))

• link bu şampuan çok etkilidir.Geçmiş olsun.

• bu yaşta ? Gaz yağı dök yarım saat bekle sonra bolca yıka geçiyo

• oda doğru :D tamam atar yapma

• bit temiz sça daha cabuk geçer arkadaşım tahminimde bir arkadasından bulaşmıstır diye düşünüyorum bitlenen arkadas sende arkadaslarınla aranda bir mesafe olustur herkesde cok yakın oturma sarılma ...

• pislikle nalaka? çok geziyorum köylere falan gittim.Bit bulaşıcı bilmem bilir misin?

• Öncekileri Göster
  • bizim komsunun kzı olmustu NYDA diy bir ilaç var biraz daha pahalaı ama %100 çözümm biti öldürüyor ve sirkeyid banyoda düşürüyor ...geriye kalan ölü bit hcreleri sadece

Yükleniyor...