Bir sınava hiç çalışmadan girip de başarılı olan var mı?

hiç çalışmadan girdiğiniz bir sınavda başarılı oldunuz mu? yada çevrenizde böyle örnekler var mı? bir hafta sonra kpss sınavına giricem ama hiç çalışmadım biliyorum emek olmadan yemek olmaz ama içimde birazda olsa bir umut var

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• okulda girdiğimiz sınavlarla çoktan seçmeli olarak yapılan sınavlar arasında büyük farklar var..hiç çalışmadan kpss tarzı sınavları kazanmak pek mümkün değildir..başaran varsa da temeli iyi,gündemi iyi takip eden birisi olması gerekiyor..matematik konusunda çok pratil, türkçe dilbilgisi ve anlamlarını çok iyi bilmesi gerek ..zira kpss gibi bir sınav bilgi ağırlıklıdır..

Erkekler Ne Diyor 9

• ilkokulda oluodu da sonra lisede üni.de falan olmamaya başladı

• üniversitedeyken bir çok kez oldu : )

• bilgisi vardır ihtiyaç duymaz. :D ve ya mantıgı uygundur

• mantıkk sorularının olduğu derslerin çoğuna çalışmmamm :) hepde geçerim :) az bilgi yeterli oluyor

• var tabi. üniversiteyi hiç çalışmadan bitirdim. çoğu sınavda kopya çektim, bazılarında da sadece kafamı kullanarak yaptım geçtim.

• bende olmuştu kimya da tamamen sallama yoluyla 70 almıştım hiç unutmam. ama yine kalmıştım :)

• ben öss :))))

• lise3-4 de ders çalışmadım derste dinleyerek geçtim sınavlarımdan.

• ben :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Sbs vardı bir ara hiç çalışmadım 395 almıştım. Bu sene matematik sınavlarıma çalışmadım hiç önem vermedim ama 85'in altına düşmedi notum.

• Ben hiç bir sınava çalışmadan girdim hepte iyi not aldım çünkü fark ettim ki dersi derste dinliyormuşum :)

• evet oldu kopyalarım sağolsun :D

• beeeen.össye çalışmadım kazandım.ama dersi iyi dinlerdim o ayrı...ünide finallere kitabın kapağını açmadan girdiğim olmuştur geçtim...ama dersi iyi dinlerdim o ayrı...hasılı hiçbir şey tesadüf değildir:)

• ben varım herseyin bası dua ve inanctır...gecen yıl ünv 2. sınıftaydım başka bi şehirde okumak istiyordum ygs ye girdim tekrar hiç yoktan azıcık bir puanla istediğim bölüme istediğim şehire geldim herşey Allahtan istediğin kadar çalış herşeyin bası dua inanctır yeterki iste...tabi bazen çalışmakta gerekiyor finallerime cok çalıştım yapamadım bütte geçtim derslerimden hiç çalışmadıgım halde...

• bende giricem hiç sallamıyorum aman banane ya bıktım sınavlardan .çalışmadan kazandğım sınav yok ama çalışarak kazanamadığım çok sınav var

Yükleniyor...