Motosiklet tutkunu kızlar var mı? Ya da erkekler siz motor seven bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Gizemnurr_A
Kız olmama rağmen dışarda güzel bir spor motosiklet gördüğümde istemsizce "Allah'ım şu güzelliğe bak" diyebiliyorum. Motor sürmek bana ayrı bir özgürlük gibi geliyo. Var mı böyle motosiklet tutkunu kızlar inşallah tek ben değilimdir?
Motosiklet tutkunu kızlar var mı? Ya da erkekler siz motor seven bir kız hakkında ne düşünürsünüz?