Kalbi kırılmış sevgilim :) Bir erkeğin gönlü nasıl alınır eğer çok kırgınsa?

sevgilimi çok kırdım. bununda farkındayım ama ben yaklaşmaya gönlünü almaya çalışıyorum çok soğuk davranıyor buda beni kırıyor ne yapmalıyımda herşey eskisi gibi olsun bu arada erkek arkadasım bu aralar çok durgun,dalgın,huysuz ve herşey ters gidiyor onun için..

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• aynılarını yaşıyorum zaman zaman seni cezalandırmaya çalışıyor

1|0
    2|0
    • ne yapmalı? yaptığım hata büyük bi hata :)

• benım bu konuyu açıl çözmem lazım onsuz yapamıyom pıskolojım bozuldu. benı anlamıyor belkı günlük yüzden fazla mesaj atıyrum ama yınede gormesıne rağmen cevaplamır. ıs yerınde bır kere bıle bakmıyr napacagım ben yapacağım bırseyler olmalı sartlar cok kısıtlı
      ulasamıyom kendısıne aynı ıs yerınde oluncada yanına gıdıp konuşamam çözemem herkes yanlış anlar kafam cok karısık

Erkekler Ne Diyor 6

• evine git ( yanlış anlamayın) bir hediye alıp. kapıyı çal kapıyı açınca dudaklarına yapış ve hediyeyi ver. o zman gönlünü alırsın. biraz da iiltifat et olay tamamen kapansın.

2|1
    1|0
    • oldu paşaaaam başka :D adam buz gibiyken yapamam uzaktan yapabileceğim bişeyler olmalı..

• ben garanti veriyorum. hiçbir erkek hayır demez. eğer hata sende ise içten özür dile. amazahiriodakın dediği bibi yılışma.

• sevgılımden ayrıldım sonra pısman oldum dönmek ıstedım sımdı o bana donmuyr gonlunu almaya calıstım olmada dıl. eskı sevgılımın numarasını ıstedı onla konuşacakmış vermedim. sımdı hıcbır mesajıma bakmıyr faceden de yazıyrum onuda goruyr ama cevap vermıyr acı cekıyrum artık delırecem konuşmazsam ama konsmuyr. aynı ıs yerınde calısıyruz hergun yanımdan gecıyr ama bız yıne konusmuyoz yüzüme bakmıyr. ne yapacağım bılmıyrum bıranda hersey bozuldu

• okşayacaksın okşayabıleceğin her şekılde:/

0|0
    1|0
  • canına okumuşsun...sevincinden göbek atacak hali yok..netsin ? Sıcak ve samimi ilgi göster...Yılışma ve sıvaşma...Ciddi ve seviyeli ve devamlı ilgi...hepsi bunu yapacaksın..

0|0
    0|0
    • yılışma sıvışma derken :) rahat bırakmak burda kilit noktamı?

• hayır, cıvık, saçma, laubali alaycı şekilde yaklaşma demek istedim..Seviyeli ve samimi ve devamlı ilgi göster..Er geç cevap verecek..

• hmm tamamdır arkadasım çok teşekkürler :)

• Sizofrenik regl döneminde malesef

1|0
    0|0
    • :D:D

• günü kurtarmak istemiyorum :)

• O zaman yap tatlım dediğimi aşkınızı alevlendirelim sonra sönmeye baslayınca bakarız caresine :D

• hediye al.

süpriz yap. iki güne kalmaz barışırsınız be

0|0
    0|0
    • iyide çok soğuk :))

• o zman adam akıllı konuşacan. hiç süprize felan girme. çünkü yalanla güvenini kırmışsın adamın. ki yalanı da anlatmaya gerek yok bilirsin en azından. dediğim gibi ciddi ciddi bi konuşalım de sonra iki derdini anlat. sonra ona laf hakkı ver iyi bir eteğindekileri döksün. daha sonra yapıcı cümlelerle tekrar onu kazanırsın hadi rast gele

• eyvallah :)

• ıcten guzel bir buse ıle :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ilgilen, yılmadan usanmadan :) sürekli sevdiğini belli et. sakın hatanı inkar etme yada ufak bile olsa onu suclama, sonra sabret günler günleri kovalasın düzelir :) yanlız kalmak isterse üstüne gitme ama cokta yanlız bırakma o boşlukta kaçmasın :) bende kırmıştım sonra pişman olduğumu gördü ve barıştık herşey mükemmel şuan :)

1|0
    0|0
    • Allah bozmasıııınnnn :)))) dua et bana da yaaa :$ aptallığıma yanıyorum şuan :)

• rica ederim tatlım :)

• gökçe measaj tarmısın konuşmamız gerek

• Bence erkekler kadınlara aşık olsun ben de aşık olsun ama daha seviyorum onu ama o beni sevmeyor sizler ne yapar danız yapın aşık olur benim gibi

0|0
    0|0
  • Sadece ilgine ihtiyaci var, ustune dus. Senin ona karsi sevgini olcuyor su anda, sert davransada acik sozlu ol

0|0
    0|0
  • onu ne kadar çok sevdiğini göster

0|0
    0|0
  • hosuna gdeblck süprizler ypp kocaman sarıl :)

0|0
    0|0
    • ama çok soğuk :))

• o soğuklukların üstüne hiçde yapasım yokda neyse denicem artık :D

• yap yap :)

• Bende sizden yardım istesem bu konuda uzun zaman oldu sanırım ama ihtiyacım var

0|0
    0|0
Yükleniyor...