Kalbi kırılmış sevgilim :) Bir erkeğin gönlü nasıl alınır eğer çok kırgınsa?

sevgilimi çok kırdım. bununda farkındayım ama ben yaklaşmaya gönlünü almaya çalışıyorum çok soğuk davranıyor buda beni kırıyor ne yapmalıyımda herşey eskisi gibi olsun bu arada erkek arkadasım bu aralar çok durgun,dalgın,huysuz ve herşey ters gidiyor onun için..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aynılarını yaşıyorum zaman zaman seni cezalandırmaya çalışıyor

• :)

• tamam konusacam tesekkürler :)

• denendi uygulandı :) sorunların üstünü kapatma bu konuyu çözüme kavurşturmak için konuşmak gerek yoksa ikinizde içinize atarsınız ve sonuç kötü olur

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• ıcten guzel bir buse ıle :)

• tamam :))

• :)) gecıkme dene bence de :)

• :)) tamam denicem :))

• okşayacaksın okşayabıleceğin her şekılde:/

• evine git ( yanlış anlamayın) bir hediye alıp. kapıyı çal kapıyı açınca dudaklarına yapış ve hediyeyi ver. o zman gönlünü alırsın. biraz da iiltifat et olay tamamen kapansın.

• ben garanti veriyorum. hiçbir erkek hayır demez. eğer hata sende ise içten özür dile. amazahiriodakın dediği bibi yılışma.

• ya hala soğuk davranmaya devam ederse?

• walla yanlış anlamayın ama ben kız olsam bole yapardım

• Öncekileri Göster
  • canına okumuşsun...sevincinden göbek atacak hali yok..netsin ? Sıcak ve samimi ilgi göster...Yılışma ve sıvaşma...Ciddi ve seviyeli ve devamlı ilgi...hepsi bunu yapacaksın..

• hmm tamamdır arkadasım çok teşekkürler :)

• hayır, cıvık, saçma, laubali alaycı şekilde yaklaşma demek istedim..Seviyeli ve samimi ve devamlı ilgi göster..Er geç cevap verecek..

• yılışma sıvışma derken :) rahat bırakmak burda kilit noktamı?

• hediye al.

süpriz yap. iki güne kalmaz barışırsınız be

• eyvallah :)

• o zman adam akıllı konuşacan. hiç süprize felan girme. çünkü yalanla güvenini kırmışsın adamın. ki yalanı da anlatmaya gerek yok bilirsin en azından. dediğim gibi ciddi ciddi bi konuşalım de sonra iki derdini anlat. sonra ona laf hakkı ver iyi bir eteğindekileri döksün. daha sonra yapıcı cümlelerle tekrar onu kazanırsın hadi rast gele

• ama şey yalan söyledim ben çok ağır bişey olmasada yalandı yani nasıl düzelcez ki :$

• Öncekileri Göster
  • Sizofrenik regl döneminde malesef

• O zaman yap tatlım dediğimi aşkınızı alevlendirelim sonra sönmeye baslayınca bakarız caresine :D

• günü kurtarmak istemiyorum :)

• Allahını seversen kaçkere böyle bişey dedin :D elinde 1 gün tutmak var 2 ay tutmak var 2 ay sonra taktiği değiştiririz :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• 3gün

Bende sizden yardım istesem bu konuda uzun zaman oldu sanırım ama ihtiyacım var

• ilgilen, yılmadan usanmadan :) sürekli sevdiğini belli et. sakın hatanı inkar etme yada ufak bile olsa onu suclama, sonra sabret günler günleri kovalasın düzelir :) yanlız kalmak isterse üstüne gitme ama cokta yanlız bırakma o boşlukta kaçmasın :) bende kırmıştım sonra pişman olduğumu gördü ve barıştık herşey mükemmel şuan :)

• rica ederim tatlım :)

• tamam sabredicem çok teşekkür ederim ya gerçekten :)

• amin canım :) umarım seninde düzelicek :) sen yeterki sabret :)

• Öncekileri Göster
  • onu ne kadar çok sevdiğini göster

• nasıl işte :)

• hosuna gdeblck süprizler ypp kocaman sarıl :)

• yap yap :)

• o soğuklukların üstüne hiçde yapasım yokda neyse denicem artık :D

• al deısıklık olur :) üstüne guzel bı not yazdrrr :)) yada benim arkdsm kalplı cıkolatalrrr gndermstı :) kucuk bı ayıcıgn ellernde cok hos bnce :) gulmeye baslr hemenn

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...