• Sor
  • Bence

Kalbi kırılmış sevgilim :) Bir erkeğin gönlü nasıl alınır eğer çok kırgınsa?

sevgilimi çok kırdım. bununda farkındayım ama ben yaklaşmaya gönlünü almaya çalışıyorum çok soğuk davranıyor buda beni kırıyor ne yapmalıyımda herşey... Daha Fazla

En İyi Görüş

• aynılarını yaşıyorum zaman zaman seni cezalandırmaya çalışıyor

• ne yapmalı? yaptığım hata büyük bi hata :)

• Öncekileri Göster
    • tamam konusacam tesekkürler :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 6

• okşayacaksın okşayabıleceğin her şekılde:/

• evine git ( yanlış anlamayın) bir hediye alıp. kapıyı çal kapıyı açınca dudaklarına yapış ve hediyeyi ver. o zman gönlünü alırsın. biraz da iiltifat et olay tamamen kapansın.

• oldu paşaaaam başka :D adam buz gibiyken yapamam uzaktan yapabileceğim bişeyler olmalı..

• Öncekileri Göster
    • ya hala soğuk davranmaya devam ederse?

• ben garanti veriyorum. hiçbir erkek hayır demez. eğer hata sende ise içten özür dile. amazahiriodakın dediği bibi yılışma.

• ıcten guzel bir buse ıle :)

• :)) tamam denicem :))

• :)) gecıkme dene bence de :)

• tamam :))

• canına okumuşsun...sevincinden göbek atacak hali yok..netsin ? Sıcak ve samimi ilgi göster...Yılışma ve sıvaşma...Ciddi ve seviyeli ve devamlı ilgi...hepsi bunu yapacaksın..

• yılışma sıvışma derken :) rahat bırakmak burda kilit noktamı?

• hayır, cıvık, saçma, laubali alaycı şekilde yaklaşma demek istedim..Seviyeli ve samimi ve devamlı ilgi göster..Er geç cevap verecek..

• hmm tamamdır arkadasım çok teşekkürler :)

• hediye al.süpriz yap. iki güne kalmaz barışırsınız be

• iyide çok soğuk :))

• Öncekileri Göster
    • o zman adam akıllı konuşacan. hiç süprize felan girme. çünkü yalanla güvenini kırmışsın adamın. ki yalanı da anlatmaya gerek yok bilirsin en azından. dediğim gibi ciddi ciddi bi konuşalım de sonra iki derdini anlat. sonra ona laf hakkı ver iyi bir eteğindekileri döksün. daha sonra yapıcı cümlelerle tekrar onu kazanırsın hadi rast gele

• eyvallah :)

• Sizofrenik regl döneminde malesef

• :D:D

• Öncekileri Göster
    • günü kurtarmak istemiyorum :)

• O zaman yap tatlım dediğimi aşkınızı alevlendirelim sonra sönmeye baslayınca bakarız caresine :D

Kızlar Ne Diyor 6

• ilgilen, yılmadan usanmadan :) sürekli sevdiğini belli et. sakın hatanı inkar etme yada ufak bile olsa onu suclama, sonra sabret günler günleri kovalasın düzelir :) yanlız kalmak isterse üstüne gitme ama cokta yanlız bırakma o boşlukta kaçmasın :) bende kırmıştım sonra pişman olduğumu gördü ve barıştık herşey mükemmel şuan :)

• Allah bozmasıııınnnn :)))) dua et bana da yaaa :$ aptallığıma yanıyorum şuan :)

• Öncekileri Göster
    • rica ederim tatlım :)

• 3ay

gökçe measaj tarmısın konuşmamız gerek

• Sadece ilgine ihtiyaci var, ustune dus. Senin ona karsi sevgini olcuyor su anda, sert davransada acik sozlu ol

• onu ne kadar çok sevdiğini göster

• nasıl işte :)

• hosuna gdeblck süprizler ypp kocaman sarıl :)

• ama çok soğuk :))

• Öncekileri Göster
    • o soğuklukların üstüne hiçde yapasım yokda neyse denicem artık :D

• yap yap :)

• Bende sizden yardım istesem bu konuda uzun zaman oldu sanırım ama ihtiyacım var

Yükleniyor...