Evcil hayvan almak istiyorum ?

köpek almak istiyorum ve hani şıklar arasında a) pitbull b) dogo argentinoc) goldend) rottweilere) Bandogge Sence hangisi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 9

• Illa listeden secim yapacaksak Rottweiler ya da Golden.Keske sokaktan kurtarsan bir tane ama... :(

• Golden.

• Golden <3

• Golden var bende bu kadar cana yakın bir köpek olamaz

• Kurt alman kurdu :))

• evet oda egitilebilmeye yatkın oda olabilir

• En akıllı köpek o ve golden ama ben kurtu karizma goldeni tatlı bulurum evde dersen golden bahcede ise kurt ;)

• En evcili golden...diğerleri daha saldırgan cins olarak.

• Bir hevesle değil de, sonuna kadar bakabilecekseniz alın sizden ricam, sonrasında bakamıyorum deyip sokaklara salmak çok acımasızca.. Bence golden..

• arkadasmn köpegi vardi 1-2 yıl bizde kaldı sonrada uyuttular zaten ona cok uzuldum simdi bende istiyorum bi tane ve sorumlulugun farkında olabilecek yastaym kanımca :)

• Öncekileri Göster
    • kanserdi kemoterapi falan işe yaramadı yaslıydıda ama çok üzülmüstüm ya ayrıca tskler :)

• Anladım üzücüymüş, yazık.. Rica ederim :)

• beni al,yemek de yaparım.

• olur arada frizbi atarim getirirsin dimiii :)

• Öncekileri Göster
    • tamam o zaman sorun yok senin sahibinden bi beklentin var mı son olarak ?

• ı ıh.
      iyi geceler hadi cok uzadı bu muhabbet

• golden

Erkekler Ne Diyor 9

• Eğitmenliğine bağlı.İlk evcil hayvanınsa golden al.diğer şıklardaki köpekleri eğitemezsin

• golden al

• ne için istedigine balı golden alırsan hırsızla birlikte tavla atarlar savunma amaclıysa rott pit veya doberman

• rottweilerim var. Dost canlısı ve korumacı olurlar. iyi seçim olabilir

• en mantıklısı golden ..diğerleri yaratık zaten :D ama dersen ki bu yaratıkların içinde benim tercihi dogo argentino ;)

• 4 köpek besledim,büyüttüm illaki bu seçimlerinden biri olacaksa pitbulu tercih et derim.

• Nerden alacaksın?

• barınakların birinden sanırım

• Tamam o zaman, sorun yok.

• golden'ler harika.

• Benim goldenım var , şu ana kadar bir yaramazlık yapmadı , iyi iyi anlaşıyoruz :D köpek cinsi ayırt etmem ama pitbull ,rott gibiler bekçiler için evcil değil.

• cok kadınsı duruyo ya oda ne bilm biraz hani saldırgan bi sey daha iyi olmaz mı ?

• Öncekileri Göster
    • haklısınız benım hatam :)

• Yok canım ne hatası. Öğreniyorsun işte..

Yükleniyor...