Kapat

Nescafe'mi Jacobs'mu?

Hangi kahve markasını daha çok seviyorsunuz?

0|0
83|113

En İyi Kız Görüşü

• ikisi arasından jacobs. en sevdiğim mahmood. ama yok şekeri kreması açısından bilmem ben. kaşık kaşık çekirdek kahveyi bardağa döküp içiyorum çünkü. hatta hiç bulamazsam türk kahvesini içerim suya karıştırıp

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 82

• Nescafe

1|0
    0|0
  • Nescafe

1|0
    0|0
  • jacobs

0|0
    0|0
  • nescafe

0|0
    0|0
  • kahveden anlayan jacobs içer :)

0|0
    0|0
  • Jacob's benim için ilkdir hep.

0|1
    0|0
  • Nescafee

1|0
    0|0
  • Jacobs

0|0
    0|0
  • Sade nescafe veya tschibo nun kahvesi

1|0
    0|0
  • Jacobs icerim genelde o yasak degil dimi yasam kocum :)

0|0
    0|0
    • Sekersiz sinirsiz icebilirsin cinim :)

• Ölim ben ölim o yasak bu yasak

• Ee napcan :) olme be

• Nescafe

0|0
    0|0
  • Jacobs iyidir.

0|1
    0|0
  • Nescafe tadı daha yumuşak

0|0
    0|0
  • Ama turk kahvesi

0|0
    0|0
    • Tamamda o bastaci zaten

• Nescafe al bence, Jacobs'u hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Kararsız kaldım ya bu zamana kadar hep nescafe nescafe

• Ben Jacobs'un tadını pek beğenmiyorum Nescafe ona göre daha güzel ama seçim senin tabi ki.

• Nescafe ☕

1|0
    0|0
  • Nescafe

1|0
    0|0
  • Nescafe

1|0
    0|0
  • Tchibo beğendim. Mağazanın konsepti çok hoş.

0|0
    0|0
  • Jacobs çok sağlamdır. Finallerde sabah 6ya kadar uyutmadığını bilirim. Baba kahvedir.

1|1
    0|0
  • Neskafe jacops biraz daha agir gibi yani aci ya ben sekerli severim gerci iki paketi karistirmak dahada guzel yapiyo :DJOKB okula yatmadan giderdim iki neskafe icerdim beynim alev alirdi sanki birde. :FJJN oyle dedim diyede jacops cok kotu diil

0|0
    0|0
    • Ha bide nescafenin bir suru seyi var onlarada bayiliyorum cikolata aromalisin soguk kahve fistikli filan varya onlarda cok iyi cikolatali ve fistikliyi karistirinca cok guzel degisik bisi cikiyo begeniyorum bunlarin aromalisini :DD of orucluyum ya canım cekti

• Türk kahvesi, o yoksa Nescafe Gold

0|0
    0|0
  • Türk kahvesi

1|0
    0|0
  • İkisi de benim bebeğim

0|0
    0|0
  • Jacobs tercihim..

0|0
    0|0
  • Jacobs...

0|0
    0|0
  • Nescafe

0|0
    0|0
  • jacobs veya nescafe gold
    en ıyısı fıltre kahve

0|0
    0|0
  • Günaydın, Türk kahvesi gibi olmaz. Hele bide telvesinide yerim:):):) yerimi

0|1
    0|0
  • Nescafe

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    52

Erkekler Ne Diyor 113

• Bu sorunun cevabını şu şekilde vereyım..

Ilk kahveyı bulan araplar'dır. Araplar bu kahveyı saraylarda tuketırlerdı yerel halk içemezdi kralıyet aılesının ıcecegıydı, sonra osmanlı'da bundan nasıbını aldı, cok degerlı olan kahve fılızı kımselerle paylasılmazdı. Osmanlı tarafından hındıstana gonderılen bır kahve fılızı yolda fransızlar tarafından buyuk bır katlıam yapılarak çalındı. Bu yapragı ulkesıne goturmek ısteyen fransız grubu, osmanlıya takılmamak ıcın denız yolu ıle gıtmeyı denedı bu sefer ıngılızler fransızları oldurerek bu fılızı çaldılar. Daha sonra ıngıltere kralıyet aılesı ozel bır alan yapacak bu filizi korumaya aldı ama fransızın biri geldi bunu ordan çaldı. Daha sonra ondan çalan oldu derken bir dunya savas cıktı.

Dunya'da kahve yuzunden cıkan savas sayısı petrol yuzunden cıkan savas sayısından fazladır.
    Kahvelerın menşei ne gittigimiz zaman, nescafe bır ısvıcre markasıdır. Belkı kahve ıle en son tanısan ulkedır ısvıcre ama Bır amerıca markası olan Jacob's kahve konusunda daha genıs bır bılgıye sahıptır.

Tecrubesı ve aroması ıle jacobs #1 dır.

0|0
    0|0
  • Her nescafe içtiğimde ishal oluyorum, çok kötü anılarım var sizlerle birini paylaşmak isterim.

Geçen yaz kız arkadaşımıda alıp alaçatıya gittim dedim yurdumun kokusunu alayım bu arada kız arkadaşımda tanısın yurdumu dedim koyulduk yola, vardım alaçatı izmire.) inanılmaz bir histi yurdumun kokusu yaklaşık 5 senedir gitmemiştim, neyse gittik bıraktık otele eşyaları, çıktık dışarı dedim gel kahve içelim biryerde, oturduk bana nescafe getirdiler, kurunun üzerinde yazıyordu çunkü içtim, herşey yolundaydı. kalktık gezindik çarşıyı, yaklaşık bir buçuk saat sonra karnım insanılmaz derecede gaz doldu, zor yetiştim wc ye. bütün tatili ishal geçirdim. kız arkadaşımda içti hiçbirşeyi yoktu. belkide bana yaramadı. Bu da kötü bir anım. eve asla almayız genelde jacobs tercih ederim. yeşil olanının adı ne mona ile başlıyordu ben bilmem kız arkadaşım ondan alır içeriz.

0|0
    0|0
  • Hazır kahvelerden cafe crown'ı tercih ederim ülkerin

0|0
    0|0
  • oo çay varsa alırım bir dal :D

0|0
    0|0
  • Nescafe

0|0
    0|0
  • Kahvenin her türlüsü

1|0
    0|0
  • Guatemala ve Etiyopya kahve çekirdeklerinden filtre kahve bir numaradır. Çözünebilir hazır kahvelerden ise Jacobs bence en iyisi.

0|0
    0|0
  • Jacobs monarch en iyisi.

1|0
    0|0
  • Jacobs candır :)

1|0
    0|0
  • Nescafé. Filtre kahve favorim ama

1|0
    0|0
  • Sana şöyle söyliyim jacobs reklamlarında rengi güzel diye nescafe kullanılıyor.

0|0
    0|0
  • Nescafe

0|0
    0|0
  • Jacobs Monarch uvv bebii

1|0
    0|0
  • Hiçbiri :)

1|0
    0|0
  • En iyisi turk kahvesi

1|0
    0|0
  • Kuru kahveci Mehmet efendi

*Türk kahvesi

1|0
    0|0
  • nesc.

0|0
    0|0
  • nescafe

0|0
    0|0
  • Tabiki jacobs

0|0
    0|0
  • Türk kahvesi.

0|0
    0|0
  • Nescafe

1|0
    0|0
  • açık ara jacobs. gerçekten çok fark arasında. jacobsun kendine has bir lezzeti var :)

1|0
    0|0
  • Nescafe latte..

0|0
    0|0
  • nescafe sutlu kopuklu

0|0
    0|0
  • Hep nescafe 2 si 1 arada içiyorum

1|1
    0|0
  • jacobs severım ben

1|1
    0|0
  • Jacobs ağır sevenler için bence nescafe iyidir.

1|0
    0|0
  • nes bence :D

1|0
    0|0
  • İkisinide al asd

0|0
    0|0
  • nescafe ;) ama jacobs ada hayır demem doğrusu :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    83
Yükleniyor...