Cafe açmak istiyorum bilgili olanlar yardım edebilir mi lütfen?

seraypınar
Arkadaşlar bir arkadaşımla uzun süredir konuşuyoruz. İzmirde oturuyoruz ama Balıkesir Bandırmaya yerleşicez ikimiz de. Bandırmada ufak ama düzgün bir cafe açmayı düşünüyoruz. Dükkan kiralıycaz ama hiç sermayemiz yok. Bu işle ilgilenenler yardım edebilir mi? Nasıl olucak bu?
Cafe açmak istiyorum bilgili olanlar yardım edebilir mi lütfen?