• Sor
  • Bence

Şu an hiç kimseyle düşünmüyorum?

Ben üniversite öğrencisiyim. Çok utangaç biri olarak yoğun çabalarım sonuçunda bir kıza gidip hoşlandığımı söyledim. Fakat o 'şu an düşünmüyorum,... Daha Fazla

En İyi Görüş

• senin şimdi okul dönemin bence okulunu bitiripte ondan sonra düşünsen bu gönül işlerini geleceğin için daha iyi olur bence... boşver eline mesleğini aldığın zaman o kızlar seni bulur unutma...

Kızlar Ne Diyor 6

• bu kızın peşini bırak..ama mutlaka sevgini hakedecek bir kız vardır..onu bulmalısın..

• Umudunu kes elin yüzün düzgünse pekala başka birini de bulabilirsin

• arkadaş olmayı kabul et daha sonra olursa olur zaten. hafif imalarda bulunabilirsin.

• Şimdi sevgili genç. Şansa abilerin bir şey öğretmemiş, ben sana bu işin 3 kuralını öğretmeliyim:Bir kız eğer hayır diyorsa bu belki anlamına gelir...Belki diyorsa evet anlamına gelir.Evet diyorsa bir kere durup düşün acaba bunun altından ne iş çıkacak diye.

• Eğer seni kırıcı sert bi ifadeyle yanından uzaklaştırmadıysa,daha da önemlisi seni tanımak için hala hayatında tutuyosa bi şansı var demektr. Ama çok fazla havaya girme.Sonuçta sizin arkadaşlığınıza hiç şahit oladım yanılabilirim de. Şuan sevgili olmaya uygun olmayabilir,doğrudur. Belki aşık olmayı bekliyordur. Ya da aşktan daha önemli öncelikleri vardır okulunu başarılı bir şekilde bitirmek gibi.

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz uğraşırsan arkası gelir.Her zaman unutmaman gereken şey de, "yürü başka kız mı yok?" :)

• Kızların herzamanki bahanesi arkadaşım... 3 gün sonra başka biri iLe de görebilirsin... arkadaş olmasının sebebi de çalışkanlığından kaynaklanabilir. dikkatli adımlar

• Kız seni yan cebine koymuş. O iş yaş kısacası!!

Yükleniyor...