Kaçan kovalanır mı?

İşte kadın-erkek ilişkilerindeki en klişe tartışma.. Kaçan kovalanır mı? Ne diyorsunuz bu iş arkadaşlar..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kesinlikle evet. Ne kadar kaçarsanız o kadar kovalanırsınız.. Son erkek arkadaşımın sırf bu yüzden g... fazlasıyla kalkmıştı... Çünkü kovalayan hep ben oldum.

Kızlar Ne Diyor 16

• ne bu balik burcundandan cektigimiz :D bende boyle sacmaliklar yaparim ara ara, ama yazik dayaniyo yine benimki :) zor kisilikleriz biz baliklar :)

• Dengesiz olan sensin kusura bakma da. Yaninda olursan yine ayni seyler olacak. Sevmiyorsan ilgileniyormus gibi yapma.

• bravı benden bir tane daha :) bak canım biz böyle yapıp karşı tarafın sabrını tüketiyoruz :) ne sanıyoruz ki hep alltan mı alıcaklar hep peşimizden mi koşucaklar .. onlarında canı var bıkmış işte çocuk .. seviyorsan eğer çabalamalasın ama unutma bu devirde seven bulmak çok zorrrrrrrrrr ..

• sevgin bittigi halde buysa durum sevginin bitmemis halini merak ettim.
    kafan kurma kisminin balik burcuyla alakasi yoktur.
    genelde paranoya ile alakali birseydir.

• hahahhaa denemek lazim (:

• ben bazen direk soruya göre cevaplıyorum, bi okuyorum soruyu dağılıyorum, çeviriyorum ama zor:D

• cümlenin basindan ilk kelime ortadan orta kelime sondan da son kelimeyi aliyorum konu oluyor.

• Öncekileri Göster
  • Gecmis olsun sabri tukenmistir.

• oda iyimis :D seni elinde tutabilene ask olsun ozaman.

• kedi olmasamda kedigillerdenim, 1 hakkın daha var, evcile bağlarsan giderim, yabaniyim :DD

• maalesef evet gönülün kovalama işlerindeki merakı aşikar:D

• Bırakın artık kaçan kovalanır muhabbetini artık açan kovalanıyor..:)

• kaçan kovalanıyor evet ama o ilişki mi oluyor çelişki mi oluyor orası bir muamma tabi

• Bunun küfürlü versiyonuna biz 4S kuralı diyoruz. (Seven s... ,s... sevilir .)Doğrudur.

• bu tabiki doğrudur yani kacan kovalanır zor olan şey herzaman daha cok ilgi görür erkekte olsa bayanda olsa ne kadar GüzeL veya yakışıklı olsada pek fayda etmiyebilir ama zor ve ulaşılmaz olan herşey iLgi çeker

• kaçan kovalanır genelde ama, denemeye gelmez.güzel bir ilişki riske atılmamalı

• Fifti fifti.

• Kaçan her zaman kovalanmıyor ama çoğunlukla kovalanır.

• Genelde kaçan kovalanır. Çünkü kaçan değerli olur. Kendini ağırdan satan insan erkeğin gözüne daha hoş görünür.

• Çoğunlukla böyle oluyor kaçan balık büyük olur. bu da insanın istediğine ulaşamadıkça dahada hırslanıp illaki o olacak diye düşünüp kaçanın peşinden gitmesine yol açıyor. Ama ne kadar kovalasa da istediğine ulaşınca da sanki hiç kovalayan o değilmiş gibi arkasını dönüyor. İşte benim en çok sınır olduğum da bu zaten...

• bence kaçan kişi için herşey bitmişse kovalasa ne yazar çünkü kişi aynı kişidir sadece hırs yapıp ulaşmak ister ve yine herşey başa döner

• Her zaman değil ama %80 böyle. şuan ki ilişkimde böyle biri sorun yok ama daha önceki ilişkilerimde hep bu sorunla karşı karşıya kalmıştım. Ya ben kaçtım, ya karşı taraf.

• Kaçacak veya kovalanacak bir durum yok sanırım. Böyle de olması gerekir diye düşünüyorum. Eğer kaçıyorsa beni istemeyeni ben bin istemem. Eğer kovalıyorsam da zaten benden kaçıyordur hoop gene başa döndük. Aslında kovalamamak en iyisi. Ne hali varsa görsün.

Erkekler Ne Diyor 13

• ÇOcuk sana kötü bişey yapmamış ki adam sevmiş peşinde koşmuş tabi soğur kıymetini bilecek biri ise saçma sapan şeyleri sorun etmeyin git çocukla adam akllı konuş ona göre ortak bir karar alın

• bu iş yaş güzelim...bunu bizlere sorduğuna göre eminim ki bu iş bitmiş senin için. yeni yollara bak. iyi şanslar dilerim.

• Bırak şu çocuğu derim. Yanına yakışmıyorsun. O senden iyilerine layık...

• fazla naz aşık usandırır atasözü ile ilgili bir kompozisyon yaz, sonuna "yaptıklarım için özür dilerim, seni gerçekten çok ama çok seviyorum. birbirimizi üzmeyelim" gibi bir şey yaz.. sonra ver.. yada oku.. ;)

• Her şeyin bir sınırı var , siz olayı abartıp o sınırı aşarsanız , karşınızdaki sizi eskisi gibi görmez . Hatta görmemek için yolunu değiştirir .

• Her ilişkide olması muhtemel şeyler. SAcma olan birşey yok. neden oyle yazmışsın ki?
    İlk başlarda bi taraf soguk gibi davranır emin olmak icin biraz daha ister karşı taraftan o kişi daha fazlasını verir bu sever ters döner digeri kapılır sırayla birbirlerine kapılırlar. Zamanla ikisi de dengeye gelir ki cok iyi yapmışsın. Dengeli olduktan sonra sevgiyle bütünleşir. sen o dengeyi tekrar kruabilirsin. Soguk degildir aslında o birşeyleri oturtmaya calışırken senin sinirli anlarını ona acıklaman gerekirdi. Sen bazı şeylere ani tepkiler vererek bozmak icin elinden gelen şeyi yapmışsın ilişkinizi..
    Ama tekrar devam edecek ve daha da düzelecektir. Sadece ikinizin de oturup düzgün konuşmanız ve ilişkinize caba harcamanız gerek. ama ikiniz de...

• Şu anki yaşadığın belli bir alışkanlıktan dolayı oluşan bir duygu. Sevmemişin sadece bana göre biraz ego yani pof poflanmak istiyorsun onu yapıcak kimsede olmadığı için boşluktasın. Ama arkadaşa yazık etmişin suç sende başta taviz vermeyecektin diyeceğim ama dediğim gibi ego meselesi unutursun kafana takma :)

• Dengesiz olduğunu düşünmüş olabilir..yani bi öyle bi böyle yapmışsın..ben de olsam soğurdum gerçekten..bi yol tutturup o yoldan sapmamaya çalışmalısın..

• Kovalanmaz. Beraber kaçılır..

• ben kovalamam, pusuya yatarım, o kendi gelir.:DDD

• koptum :D:D:D

• Geeel pisiii pisii oauahuahauahaua:D

• bence bu karşıdaki kişiye baglı karşıdaki kişi eger söyle dusunuyorsa bu teknık işe yaramaz -sansımı demerim olmazsa peşinden kosmam başka birimi yok dıye dusunuyorsa eger işe yaramaz ve çogu erkek böyle dusunur nedense

• Yok öyle bir şey.. Kovalayarak tavan yaptırtırsınız kadına.. Hem yazmayın isterseniz böyle tespitler; ondan sonra ortalık acayip acayip kadınlarla doluyo..

• kaçan kovalanır evet böyle olmuştur bundan sonrada böyle olacaktır.

Yükleniyor...