Sevgilimle konuşacak konu bulamıyorum. Nelerden konuşabiliriz?

Buluştuğumuzda hep susuyoruz, konuşacak konu bulamıyoruz. Bana konuş lütfen kulaklarımı tıkamaya razıyım diyor ama gerçekten konuşacak bişey bulamıyorum ama onu çok ama çok seviyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu cevabı erkekler için yazıyorum..Bu ilişkinin ilk haftalarında oluşan bi problem. Sorun ise şu. Eğer şu konuda konuşursam onu sıkar mıyım acaba. Veya şunu desem ne olur kızar mı. gibi gibi örnekler.. Mrk etme ama genelde hep böle olur, ilerki haftalarda zaten birbirinize alıştığınz için bi rahatlık oluşuyor insanda. İstediğn gibi konuşabiliosun (: . Bn sevgilimle mesela bazn konuşçak konu bulamayınca, hemen aşkım bitanem giriyorum oda o şekilde giriyo yeni bu muhabbete sürükleniyoruz veya 1 saat o aşkım ben bitanem diyorum. :d Eğer ciddi bi ilişki düşünüyosanız, sana bikaç konu söleyim.Sevgilinle yemek muhabbeti açabilirsin. :D bu konu uzun sürebiliyio. (: . Ona sevdiğin yemekleri söyle, sana yapmasını iste felan. :) . Akrabalarından bahset. Bu konuyu ne kadar uzatabilirsen o kadar yararına çünkü, bi kere açtın mı bu muhabbeti uzun bi süre yeni bi konu açmaya gerek kalmıyor :) . Tekrar hatırlatıyorum bu tavsiyelerimi ciddi ilişkiniz varsa kullanın. Ara ara, onu çok sevdiğini onunla ciddi düşündüğünü ve kıskandığını belli edicek şeyler söyle.Bu söyliyceğim konuşçak konularla çokda alakası yok ama, benim ilgincime gelen bi tecrübe :)Kızlar kıskançlk amaçlı yapılan vurmalı kırmalı sözleri seviyor. Mesela çok gezme bacaklarını kırarım gibi bişyi rahatlıkla söyleyebilirsiniz.. Nedenini hiç anlamam ama çok hoşlarına gidiyo :D :) Aklıma gelen bişeyler olursa eklerim tekarr :) Bu tavsiyeleri sevgilisine çok aşık ve ciddi ilişkisi olan birinden aldın değerini bil :P (: Umarım yardımcı olmuşumdur

• Bikaç konu daha.. ilerisi için planlarınızdan bahsedin.. Şuan ki sevgilimle ciddi gibiyiz.. Evlililkten bile bahsediyoruz :) Şimdiden 2 çocuğumuzun ismini koyduk bile :) Bu yaşlarda bunları konuşmak ne kadar doğru bilmiorum ama beraber bişeyleri paylaşıyoruz şuanki hislerimizde bu yönde.. Neden konuşmayalım.. Neyse ne diyoduk.. Buluştuğunuzda yapıcağınız şeylerden konuşun veya yapmak istediğiniz şeyleri.. Sevgilinizin ailesi hakkında bişeyler sorun verdiği cevaba göre konuşçak konu çıkabilir.

• teşekkür ederim yorumun için

Erkekler Ne Diyor 3

• 3ay

bak bu sorun kendini kasmaktan dolayı oluyor öncelikle kendini kasma rahat bırak konuşacak konu ise içtiğin çayın tadından gir bak konu nerelere gidiyor önemli olan kendini kasmamak

• ya olur böyle şeyler biraz kavga edin sonra barışın :))hep mutlu hep mutlu nereye kadar o da sıkıyo :))

• ... Karşılıklı kitap okuyun, kitap içerikleri belki sohbet konusu yaratabilir.

Kızlar Ne Diyor 6

• Havadan sudan herşeyden konuşabılırsın. Normal kız arkadaşınla nasıl sohbetler edıyorsan öyle. Neden zorlanıyorsunuz kı çekınme kendını rahat bırak oda rahat bıraksın hvalardan gir ne bıleyım kelaynakalrın neslının tukenmesınden çık..Ikınızde sohbet etmeyen çekıngen ınsanlarsanz işini z or. ben bunu anlamıyorum çok soru oluyor böyle sıtede ınsan ruhen anlaşamadıgı ınsanla sohbet edemez ıyı vakıt geçıremez gıbı gelıyor..

• 1.iş 2.aş 3.haydar başözellikle haydar başın ne kadar sexy oldugu sizi saatlerce bir diyardan başka bir diyara sürükleyip kendinzi kızgın kumlardan himalayalara atlıyor gibi hissettirecek

• Eski bir sorudan cevabımı kopyala yapıstır yapıyorum:"Sohbet konusu bulunamadığında güncel olaylardan bahsetmek her zaman kurtarıcı olur, laf lafı açar karşındakinin de fikirlerini öğrenirsin, zevlerini öğrenirsin, tanımak daha da kolaylaşır. Tanıyorsanızda birbirinizin yeni yönlerini keşfetmek zevkli olur.. Hem çekincelerinizde gider.Dün izlediğiz yada okuduğuz haberler, ilginç olaylar, diziler, sinema filmleri, kitaplar, hobiler, yemekler, mekanlar gibi.. Kısaca kasmayacak tartışma ortamı hazırlamayacak hoş sohbet konuları..Dipnot: Eğer çok iyi tanımıyorsanız din, mezhep, inanç, oranın insanı söyle suranın insanı böyle gibi genellemeler, politika hakkında konuşmayın."

• kac haftalik? (:

• şu an nişanlımla konuşacak konu bulamıyorum bana da yardım etsinler:(

• Birbirinizin hobilerinden fobilerinden felan bahsedin zamanla olur bunlar bir anda değil.

Yükleniyor...