Regl döneminde pantolonunun arkasında kan lekesi olan bayan gördünüz mü hiç?

Nedense bu aralar çok görmeye başladım. Daracık açık renk giyinip de sokağa çıkıp gezen arkası kırmızı bayanları :) size hiç denk geldi mi? Ve konu hakkında düşünceleri alalım. Şahsen ben utanıyorum yani :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet çok fazla. Gidip söylüyorum. Söylenmelide zaten. Erkekler sizde görüyorsanız cevrenizdeki bir bayandan rica edin o söylesin. Kimse o halde gezmek istemez.

Kızlar Ne Diyor 5

• evet gördüm ya açıkçası bana utanç verici değilde iğrenç geliyor yani bayanız günlerimizi biliyoruz günler geciksede en azından ne zaman geleceğini hissediyoruz tedarikli gez güzel hemcinsim!kızılay kapçak en sonunda onları kan bağışı için:)

• neden utanıyorsun bizim yaradılışımız böyle

ben senin saçından sakalından utanıyormuyum

• burda yorum yapmak hiç sağlıklı değil ya :D içimiz dışımız gizlimiz dışarı çıkıyor daha susacağım bundan sonra :D

• ne utanacagım ya ergenlik döneminde yeterince utandım zaten

• :D acaba annen baban bu yorumlarımızı görse ne der :D ben çok utanırdım :D bu benim problemim biliyorum ama :D sana yazdım niye bilmiyorum :D bunun için bir konu açarım belki :D

• 1,2 kez belki görmüşümdür görmedim.

• gördüm ve umursamadım. e sonra?

• sonuçta o da farkında değildir önlemini almış ama yetmemiş ya da regl olduğunun farkında değildir. başıma gelmedi ama arkadaşıma olmuştu gittik kıyafet aldık hemen.

Erkekler Ne Diyor 5

• görmedim ama görsem mutlaka onu uyarırdım

• Evet gördüm eskiden dershane zamanlarındaydı. Kız utanmasın diye en yakın kız arkadaşıma söyledim o da uyardı.

• manyağım ben. sürekli kan lekeli pantolon arama dedektörüm açık. Bulunca da "sen bu ülkenin kanayan yarasısın" diyorum.

ama kimi buluyorum, kime diyorum? (!)

• Yazık. Siteye girmemeyi düşünüyorum. Facebooklaşma oldu. Biraz seviye. Biraz samimiyet.

• Ne olur gir yaa!

• olmussa insanca soylersin gidip, pek de olsa dar da giymese regl gunu değilse de ( bir onceki gun olmustur bu kez ) olabilir... dalga gececegine uyariver

• neden utanacaksin ki? git soyle yavasca

• Dalga geçmiyorum ben... Orda dalga geçer gibi bir soru sormadım. yol ortasında pardon arkanızda kanmı var diyeyim. ondan utanıyoruz ya işte

Yükleniyor...