Açık öğretim lisesinden mezun olarak üniversiteyi kazanabilir miyim?

Arkadaşlar puanlarım çok iyi, ve yüksek puanlarla beş dönem bitirmiş bulunmaktayım.

Şunu belirteyim ingilizce biliyorum, ve doksandan yüksek puanlarla sekiz tane ingilizce dersinden geçtim. bir kaç tane ders kaldı sadece.

İki tane ablam var biri çok kıskanç egosu tatmin olmamış ve benden sekiz yaş büyük, biri de benden on iki yaş büyük ve öğretmen.

Öğretmen olanı bana hep destek sen yaparsın edersin diyor,ben seni dersaneye göndericem gibi hep destek çıkıyor.

Diğeri de dedi ki, hiç olmazsa açık öğretim üniversitesini kazanır fotoğrafçılık okursun dedi. Yahu ben ingilizceciyim, koskoca dil biliyorum ana dilim gibi, kız bana açık öğ. üniversitesinden fotoğrafçılık oku diyo. en aptal bilmem kim bile açık öğretimi kazandı sen niye kazanamayasın dedi. ve benim bu ablam da açık öğretim üniversitesinden mezun.

Benim üniversiteyi kazanma şansım yok mu?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• açık lisede bölüm var mı bilmiyorum ama ingilizcen gerçekten iyiyse lys dil sınavına girip ingilizce öğretmenliği vs okuyabilirsin.zaten dil bölümünde fazla seçeneğin yok en iyi seçenek ing öğrtliği

1|0