Tavuk budu fırında nasıl pişirilir?

Kızlar acil yardım!8 tavuk budu! bir fırın fırına 8 tane baget koydum tepside şimdi. 200 dereceye getirdim. kaç dakka sürer pişmesi? birde son... Daha Fazla

Güncellemeler:
herkese teşekkürler.3 tanesinden baya bi pişmiş kan çıktı kemiğin ucuna doğru yemedim. 2si de yamuk yumuktu içime sinmedi. 3 tanesini yedim. tadı biraz değişikti ama kötü değildi. ters bi koku da yok gbiydi.şimdilik sorun yok gibi. hepinizi seviyorum.sevdiklerinizi üzmeyin. hoşçakalın..

En İyi Görüş

• 1- direkt fırına attıysa kurur. Alüminyum folyo ile en az 15 - 20 dk üstü kapalı pişirmen lazım. Daha sonra 10 dk kadar üzeri açık (Kızarsın çıtır olsun diye)

2 - Tavuk az pişerse zehirli olabilir.

3 - Bozuk tavuk derin dondurucudan çıktığında kötü kokmaz. Dolayisiyla bozuldugunu anlayamazsin. Bahsettiğin son kullanma tarihi tavuğa aitse, yeme o tavuğu en iyisi yemeksepeti.com

• hımm valla derin dondurucudan cıkmıstı. buz tutmustu. koku yoktu da böle değişik bi deforme olmustu butlar. göçükler vardı yüzeyde. baya sulanmış şimdi baktım. kızarınca bi tadına bakıcam. tadından anlaşılır mı?

• Anlasilir ama yeme. Tavuk en zehirleyici olabiln yiyeceklerdendir. O kadar sulandiysa ve yuzeyde gocukler varsa icten curumeye baslamistir o. Kokusu nasil simdi?

• Güncellemeye not: Her ihtimale karşı yoğurt ye...