Bu kız tarafından umut verilip reddedildim şimdi bana cevap verirmisiniz arkadaşlar?

Gizli Üye
Kızın amcasıyla benim ablam evliler dünür misali akrabayız kızla kur yaparken herşeyine karışıyordum giyimine kıyafetlerine, bir yere gidip gitmeyeceğine herşeyine yani ve tamam diyip sözümü dinliyordu. ablalarının yanında benimle telefonla konuşuyodu işteyken aradıgımda müsait değilim diyodu sonra kusura bakma rahatsız ettim diyince hayır ya sürekli meşgul değilim diyodu (ararsın işteyken demeye getiriyordu) bir soru sordum: bir kızdan deli gibi hoşlanıyorsun ama kaybetmek istemediğin için açılamıyorsun ne yapardın dedim dediki açılırım konuşurum kızın tavrından anlarım vereceği cevabı dedi açıldım seni o gözle görmüyorum dedi şimdi bu kız neden böyle yaptı neden benim hayallerimi yıktı neden beni umutlandırdı sizce arkadaşlar?
ego tatminliği yapmış, sana gram değer vermemiş, senin onun için canını bile feda edeceğini bile bile gururunla oynamış
diğer
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bu kız tarafından umut verilip reddedildim şimdi bana cevap verirmisiniz arkadaşlar?