Doğum kontrol hapı kullandığım halde hamile kaldım :( eşime nasıl söylicem?

Gizli Üye
Daha 1 yıllık evli bile değiliz çok erken ya ve eşim 4 yıl kadar çocuk istemediğini söyledi çok hassas bu konuda öğrenince çok tepki verecek nasıl söylicem ya :( ayrıca nasıl doğum kontrol hapı kullanıpta hamile kalırım anlamıyorum hala şoktayım aldırsam mı diyede düşündüm ama söylemem lazım nasıl söylicem lanet olsun ya böyle şeyler neden hep beni buluyor :(
Doğum kontrol hapı kullandığım halde hamile kaldım :( eşime nasıl söylicem?