Arkadaşlar evden kaçma planı yaptım ama lütfen sadece soruma cevap verin ahlak dersi vermeyin nolur ! Sizce yakalanır mıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar aşırı derecede bir aile baskısı görüyorum öyle böyle değil şimdi anlatırdım ama çok uzun hikaye
En kısa zamanda evden kaçıcam ve sevdiğim adamın şehrine gidicem onunla yaşayacağız
Istanbuldayım bu arada

Bunun için şöyle bir plan tasarladım kafamda lütfen okuyun. Bu planı ona daha anlatmadim çünkü iyi bir fikir mi emin değilim

Şimdi evden kız arkadaşıma gidiyorum diye çıkacagım ve evden çıkar çıkmaz kuytu bir yerde kılık değiştirecegim yani kafama türban takacagım üstüme uzun bir pardesü gözümde kocaman güneş gözlükleri. Hani bir gören tanıyan olmasın diye
Bu şekilde evimin önünden taksiye binecegim ve doğru otogara. Otogarda ise sevdiğim adam ikimizin biletini almış olacak ve otobüse binecegiz

Tabi bu esnada aradan 1 saat geçtiği için annem beni arayacak fakat ulasamayacak çünkü sim kartimi çöpe atmış olucam coktan
Ve annem de polise başvuracak

Tek korktuğum şey ya polisler hemen otogara gelir ve tüm otobüsleri ararlarsa?
Yani kaybolalı daha 1 saat olmuş hemen arama yapacaklarını sanmıyorum sonuçta milletvekilinin kızı falan degilim. Otobüse binip kacabilecegimizi düşünüyorum sizce bu iyi bir plan mı?

Ya da otobüse binmeyip direk arabasıyla kacirsa beni?
Sonucta kılık değiştirdigim için Mobese kameralarindan da tanımazlar beni, türban ve güneş gözlüğüyle

Zaten 12 veya 24 saat geçmeden direk arama yapıp tüm yolları kapatacaklarını sanmıyorum önemli bir ailenin kızı değilim

AARKADAŞLAR LÜTFEN DALGA GEÇMEYIN VE BENI VAZGEÇİRMEYE CALISMAYIN SADECE FIKIR VERIN VE YAKALANIR MIYIZ ONU SÖYLEYİN NOLUR?
Arkadaşlar evden kaçma planı yaptım ama lütfen sadece soruma cevap verin ahlak dersi vermeyin nolur ! Sizce yakalanır mıyım?