• Sor
  • Bence

Bir bilgisayarda konuşma geçmişini nasıl bulurum bulmam lazım?

arkadaşlar ben yalnızca onu sevdim ama hep sevdim fakat gururum kırdı canımı yaktı facebookumu kırdı daha saysam burdan bizim köye yol olur :D.tamam... Daha Fazla

Güncellemeler:
böyle olmicak en iyisi bir bilişim uzmanına danışmak ama bu işin peşini bırakmiiiiicam

En İyi Görüş

• ben baktım net geçmişine büyü bozuldu sen bakma istersen:)) yazışma zorda net geçmişi bilirsin kolaydır goglee bile söyler:)

• ya yapılan konuşmaları arıyorum ben

• Öncekileri Göster
    • yalandan nefret ettiğim kadar hiçbirşeyden etmem yalan söyleyen biri benim için bitmiştir ağzıyla aslan tutsa sallamam :D

• hayırlısı:)ne diyeyim

Kızlar Ne Diyor 3

• etme eyleme. bazı şeyleri bilmemek her zaman iyidir. öğrenmek için uğraşma nasıl olsa varsa bişi çıkar ortaya

• yook bulmam lazım şart yani gerçekten ciddi birşey

• yaptığın iş değil. sende onun arkasından iş mi çevireceksin bu şekilde. git kendisine sor varsa bir şey. arkandan bi dolap çeviriyorsa bu onun ahlaksızlığı kişiliksizliğidir. bırak kalsın öylece

• malesef olmaz

• bir soruya cevabınız gördüm ayrıldığı sevgilisine barışmak için samimi bir aşk mektubu yazmasını yazmışsınız ben çok sevdim ve ayrıldım ona bir aşk mektubu ve hatalarımın sebeplerini yazmak istedim bana gülüp geçti arkadaşlarım yapma dediler ben son kez karşısına çıkıp hiç konuşmadan okumasını bekleyip sonra bir cümle dinleyecek ve ya kalıp ya gidecektim yanından mektubu okuduktan sonraki cümlesine göre. olmadı yapamadım. size mesaj gönderecektim ama arkadaşınız olmayanlar yollayamyor

• bence süper birşey yapmışsın daha ne olsun yok mesaj alabiliyorum

• yapamadımki :( bu arada profiliniz gizli alamıyorsunuz en azından ben göremiyorum sanırım

Erkekler Ne Diyor 1

• ben ingilizce bilgisayar mühendisliği okuyorum biliyorum ama prestij filminde bi replik vardı ''bir sihirbaz sırrını asla söylemez''

• adamım bak yalnızca konuşmaları bulucam cidden lazım

• Öncekileri Göster
    • game of thrones dizisinde de knowledge is power diyordu bilgi güçtür anlamında

• :)

Yükleniyor...