Pilates yapanlar var mı?

Arkadaşlar ben platese başlamak istiyorum ama, yakınlarımda salon yok. evden yapabilir miyim? yapılabiliyorsa nereden faydalanmalıyım? bacılarım abilerim bir yardım olun bu garibe :D:D:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link bunu kesinlikle tavsiye ederim pilates topna da ihtiyaç yok ve cok cok iyi yani :)

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• var eğitmen hocamda taş gbi :D

• tamam kzıma şaka yaptım :D

• git işine ya ...

• :D eve çağırma tehlike olur ben olsam spor hocan kapmıştık hemen :D

• Öncekileri Göster
  • Ya ozmn plates bantları (ebru şallının patentli ürünü var) bide plates topu al hergn tvnin karşısında yada netin karşısında yap .s

• patates okuyorum yahu.. gözüm dönmüş benim gidem yemek yiyem..

topu var onun al ondan üstünde kıvran dur işte öyle bir şey .:))

• biliyorum da dtopla yapılan hareketler kısıtlı ve belli bölgeler için...

• topsuz ispor mu olar abijim:)) Plates topu var yahu ayakta sektirmiyorsun üzerinde sekiyorsun ama:))

• yaa topla alakalı değil bu spor :) neyse kaynak lazım bana cd lazım..

• ne için platese başlamak istiyorsun ? fit bir görünmmü yoksa fazla kilolardan arınmak içinmi ?

• bakalım plates istiyorum şlimdi...

• o zaman fitness favoridir.

• yok ya kaslı kadın sevmiyorum ben sıkılaşayım yeter..

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaşım yapıyor

• ben yapmam

• Hiç bir şeye ihtiyacın yok, şu anda bile yapabilirsin. Pilates için normalde mat kullanırız. Matın amacı pilates yaptığımız zeminin yumuşak olması, vücudun rahat olması. Şimdi sende muhtemelen mat yoktur, mat yerine deniz havlusu/halı vs. kullanabilirsin.

Ben kaynak olarak Cassey'in videolarını çok seviyorum, sana da öneririm. Uygun bir yer bulduktan sonra hemen başlayabilirsin.

link

Seviyene göre pilatesi zorlaştırabilir ve ya kolaylaştırabilirz. Yukarıdaki link yeni başlayanlar için uygun, pilatesi yaptıktan sonra yorumda bulunursan daha fazla yardımcı olabilirim :)

• Tamam o zaman :))

• eklemişim zaten :) plates konusuna eğilelim arkadaşım :)

• zatıflamak gibi bir amacım yokzaten :) gayet ince yapılıyorum amacım sadece sıkılaşmak ve daha da esnek olmak. o yüzden plates istiyorum. bir fitness ve vücut geliştirme çok erkek gibi yapıyor kadın vücudunu o yüzden onları hiç düşünmedim. verdiğin linki epey izledim kadın çok pozitif ve olması gerekn hızda yapıyor bence. ebru çok yavaş sıkılıyor insan :) ben seni ekleyeyim o zaman mesajlaşırız olur mu :)

• Öncekileri Göster
  • ebru şallının pilates dvd si var bide umay villa pilates kitabı var onlarla yapabılırsın :)

• guzel oluyo :)

• hımm en iyisi cd almak..

• Google amcaya bak. Bir de ne gerekiyorsa onları temin et. Yalnız yanlış bir hareket yapıp sakatlanabilirsin. Profesyonel yardım alarak yaparsan daha iyi olur.

• Hım o zaman araştır Ebru Şallı'nın videoları vardır sanırım googlede.

• yok zaten yaptığım egzersizler var ama ben platese başlamak istiyorum. zaten vücudum esnek öyle ham değilim yani..

Yükleniyor...