Kendimi aşırı kilolu buluyorum, nasıl kilo verebilirim?

arkadaşlar ben kilomu çok kafaya takıyorum boyum 172 kilom 75 76 falan . kendimi o kadar o kadar kilolu görüyorumki bundan başka bi şey düşünemiyorum. bazıları hayır kilolu değilsin yapılısın falan diyo ama ben en az bi 10 kilo vermek istiyorum ama beceremiyorum gece uykularım kaçıyo. sizce napabilirimde bu kışa kadar (3 ay içinde) en az 10 kilo verebilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 25.68 vücut kitle endeksin.Üst sınır 25 zaten.O kadar kilolu değilsin yani.Tabiki bölgesel fazlalılığının olduğu yerlerden vermelisin.Öncelikjle ölçülerini yazarsan ona göre destek olmaya çalşıcam.3 ayda rahat verirsin 10 kilo üzülmene gerek yok hiç.

• evet mesela üst tarafım ince kollarım olsun omuzlarım falan olsun. göbek var bide bacaklarım çok aşırı kalın. bütün kiloyu oralara almuş gibiyim. 80 -80 - 100 gibi bişey heralde:d

• Anladım bel ve kalçana toplanmış fazlalık.Öncelikle kilo almanın nedenini bulmak lazım.Endokrin bölümüne gidip tsh hormonuna ve insülin değerine baktırmalıısın.Beslenme ilgili ise kolay zaten zayıflaman.

Erkekler Ne Diyor 11

• düzenli spor yap akşam yemeğinden sonra meyve dışında birşey tüketmemen en sağlamı

• rahat verirsin zaten vücuttaki suyu atarsın önce hızlı gider kiloların. ama bu halin hoşşşşşşşş

• diyetisyene görün ki biz de para kazanalım :D

• para kazama acısından bakmayarak artıladım, diyetisyen psikolojik baskı uyguluyor resmen zayıflıyorsun sonra :)

• :DdDDD

• sana naçizane tavsiyem daha önce sana trilyon kez söylendiği gibi spor yapman ama ben bi püf noktası vercem spor yaptıktan sonra bir bardak süt iç vücudun 1 saat daha yağ yakmaya devam ediyor. yani 1 saat fazla spor yapmış gibi oluyosun ;)

• bunu öğrendiğim iyi oldu +1

• =)

• karbonhidrattan uzak dur yeter yazın ağır şeyler yeme salatalar yogurtlar sana bu konuda yardımcı olur

• koş...

• Yan tarafta reklamı var işte. Bknz Mesut Yar.

• ver bence biraz kilo, erkek arkadaşın olmaz sonra :))

• ay çok meraklıydım bende erkek arkadaşa:d

• Öncekileri Göster
    • eğlenceli birine benziyosun, geri aldım lafımı bulursun sen birilerini istersen :)

• :d:d

• en iyi zayıflama yöntemi seks diyorum.

• Düzenli spor yapmalısın bunun ilacı bu.Bende 1.81 boyundayım ve 83 kiloyum.Spor yapmadan önce vucudum çok sarkık duruyordu ama artık öyle durmuyor.Kilo vermedim ama vucudumun görüntüsü değişti kas bile olmaya basladı artık kollarım.Kilo vermek istemiyorum bile artık :))

• diyetisyene git bence

Kızlar Ne Diyor 10

• diyet yapmalısın ve spor, egzersiz mutlaka yapmalısın.

• kısa zamanda çok kilo vericem diye zorlama. az az ver ama bir daha almayacak şekilde ver. mutlaka spor yap.

• Çok aşırı değilsin ama var kilon. Diyetisyene gidip sağlıklı bir beslenme programı hazırlat bol bol spor yaptın mı incecik olursun.

• aynı bende senin gibiyim bende omuzda falan hiçbişey yok az göbeğim var ma en çok da bacaklar. Yıllarca yediğim içtiğim bacaklarımda stoklanmış sanki. Sana tavsiyem ne yaparsan yap ama sakın hayat boyu sürdüremiceğin sporu yapma. Yani kilo verene kadar günde iki saat yapıyım verince bırakırım yada şiddetini düşürürüm diye düşünme o daha kötü. Yarım saat mi yapabiliceğine inanıyorsun düzenli olarak, o zaman yarım saatten şaşma başında da sonunda da

• saat 6 dan sonra bisey yeme spor yap bol su ic

• hırs yapmak gerekyooo! diyet miyet palavra. günde 1 saat sadece spora ayır mesela 20 mekik 20 şınav 20 dakika yürüyüş ( bu yürüyüş evde de olabilir salon diye bişey var :D) sporu yaparsan ne yersen ye vücudunun metabolizmesı hızlanır ve sindirim kolaylaşır neyse ekmek yeme yağlı şekerli ve unlu hiç yeme! kes biraz elit bi hayat hayal et sosyalleş kendiliğinden kısarsın yemekleri zaten.. :) sana diyorum ama bende de bayağı fazlalık var bi 6kilo kadar.

• boyuna göre kilon fazla.tatlı yeme..ekmek yeme...yürüyüş yap...bende kendimi kilolu buluyordum.bu hafta 5 kilo vermişim..ama galiba midemi hasta ettim...

• düzenli spor arkadaşım boy da var zaten spor salonuna git bak nasıl veriyosun yada yüz. ama düzenli bir şekilde diyet de yap yanında manken gibi olursun Allah'ıma :D

• kendi basına başladığın diyeti aşama bırakıyorsan mutlaka destek alma açısından diyetisyen öneriyorum, insan, " aman canım şunu şunu veriyor, şunu yap diyor ben de yaparım " diyor ama tek basına yapılamıyor, bu konuda cok etkililer

• ben de senın gibiyim..en iyi arkadaşlar moralimz bozulmasın diye yalan soyler :(

Yükleniyor...