• Sor
  • Bence

Karnımda şişlik var gibi hissediyorum, neden olabilir?

arkadaşlar bi kaç aydır karnımda şişlik var..bastırınca karnıma açıyor hatte biraz..göbek falan değil biliyorum eğer göbektir o diyecek arkadaşlara... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sag alt boşuksa karaciger sos veriyo olabilirr gir baktırr

• anlamadim ne demek istedigni..?

• agrın diorum karnının sag alt kısmında ise orda karaciger var baktır diorumm

• öyle degil..yani karnimin hangi bölgesine azcik bastirsam orasi aciyor..

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende de oluyor bu tarz acı veren şişlik ancak benim gastrit rahatsızlığım var bence sizde bir doktora görünün.

• bendede gastrit var sence oyuzdenmi oluyor? midemde cok agriyor..doktor bidaha geldiginde hortum attiricaz dedi korkumdan agridan gebersemde bidaha gitmedim :(

• Öncekileri Göster
    • Şişlik geçmiyor ve ağrı devam ediyorsa mutlaka git , sağlık şakaya gelmez.

• hmm..haklisin yinede bi gidip göstersem iyi olucak..

• bağırsaklarında yada ciğerlerde sorun olabilir...hemen bi gastro doktoruna başvur...

• hayir istemiyorum..hortum aticaklar kesin..ben dayanamam ona :( oyuzden midem agriyor sabaha kadarda doktora gitmiyorum aticaklar diye..o korkumu yenemicegimi biliyorum:(

• ya neden hortum atsınlar belki sadece gaz şişliğidir sebebine bakarlar,gitmezsen geçmeyecek emin ol..belki bi ilaç verecekler geçer diyecekler...

• ben cok gitmistim migde agrisindan..en sonunda doktor dedi bidaha gelirsen hortum aticagiz ilaclar fayda etmiyor cunku dedi..o günden sonra korkumdan doktora bile gidemedim..

• bir çok nedeni olabilir bence bir doktora git hemen..

• soda iç

• faydasi oluyormu?

• hamilesin galiba olabilir bu durumda

• imkanSiz ;)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...