Bir komşu var sürekli içki içip karısını dövüyor. Gece gece sürekli bağırıyor ve bizi rahatsız ediyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar köyde yaşıyorum ve burada ki yalıya taşınalı tam 9 yıl oldu. Bizim burada bir komşu var abi kardeş birlikte içki içerler gelip sokaklarda sürekli bağırırlar. Hatta evde de bağırır karısını döver bu adam ikiside. Bugün yine adam karısını dövmüş kadını hastaneye kaldırdılar. Adamın psikolojik sorunlarının olduğunu düşünüyorum. Beni ciddi anlamda rahatsız ediyor bu durum. Gece yarısı yatağımda uyurken bile sürekli bağırır içkili içkili. Bu şerefsizi bir gün ölümüne dövesim geliyor. Ama içimden de bir ses İzmir'e taşın diyor. İzmir'de bizim daireleimiz var onlardan birinde oturmayı düşünüyorum. Bu yerden İzmir'e taşınayım mı? Buradaki insanları çekemiyorum artık. Siz olsanız ne yapardınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Hatta köyde bir adam arazi tartışması yüzünden kardeşini, kardeşinin eşini ve çocuklarını yani yeğenlerini silahla öldürdü. Bunun gibi birçok cinayette var. Ayrıca çok dedikoducu buradaki insanlar.
Bir komşu var sürekli içki içip karısını dövüyor. Gece gece sürekli bağırıyor ve bizi rahatsız ediyor?