• Sor
  • Bence

Profiline gerçek resimlerini neden koymaz insanlar?

neden profil resminize fake resimler koyuyorsunuz sorun ne acaba ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• şundan dolayı birtane kız profili aç onadan sonra bekle gelen mesajları bak anlarsın.

• bu konuda haklılık payın varki bencede bu gibi tacizler icin resim koymuyor olabilirler hem kız hem erkek olarak erkekler biraz fazla

Kızlar Ne Diyor 45

• Hiç düşünmedim,gerekte yok hani.

• ucubeyim.:(

• ucubem benim <3

• Öncekileri Göster
    • Türkan sultanın "ben gözel bir garıyam" geldi aklıma nerde benim kitaplarımm:)

• sen benim sultanımsın. kitaba gerenk yok bi kerem. sen süper yürüyosun mankenler haltitmiş

• ne gerek varki.

• paşa gönlümün isteğine göre hareket ediyorum...

• İsteyen koyar isteyen koymaz.

• Ben başkalarını bilmiyorum ama ben neden koymuyorum biliyormusun? Site 9.1 kuvvetinde sallanır.Site depreme güvenilirmi bilmediğim icin siteyi riske atmıyorum :).Tek nedenim bu.

• aman sakın koyma ozaman gözünü sevim ...

• :) bu gun cok eksi yiyorum .Güzel :)

• kedi fotoğrafları,güzel resimler,anlamlı bulduğum şeyleri koyuyorum kendi fotoğrafım olmadı için evet fake resim olmuş oluyor :D

• Ben ne face ne ne de buraya profil resmi koymuyorum... Sorun çözüldü sanırım. Kaldı ki koysam da face başka burası başka. Burası iyi ya da kötü tanımadığımız bir yığın insan dolu arada tanıdık var mı yok mu belli değil. Ben asıl resmini ilan edenleri anlamıyorum. Ama face öyle değil, tanıdıkların, akrabaların var ve istersen resimlerine bilgilerine sınırlama getirebiliyorsun, resmini kimin görüp görmediğini biliyorsun. Bu yüzden kim öyle yapıyorsa mantıklı davranıyor.

• Niye kendimi afişe edeyim herkesin gelip gittiği bir sitede

• benım kı kendı resmım ınanın artık :((

• Ne gerek var burda milyon çeşit insan var resimlerine ne yapıcaklarını bilemezsin. Özellikle bir bayan olarak.

• Ona bakarsan kimse kendi ismiyle hesap açmamış.Resmimizi koyuncada mesajlar bölümü fazlasıyla doluyor tanışalım mı diye.

• sende neden yok bize diyon da

• Koymak zorunda değiliz :D

• çok gizemli olmak için hahaha gizli soru soranalra heleki bitiyorumnerden buclaksak onu

• Gizem hoşuma gidiyooo

• Hepimiz çok güzeliz ve yakışıklıyız, rahatsız edilmekten ve nazar değmesinden korkuyoruz?Senin sebebin nedir:D

• benim sebebm sizin koymamış oluşunzdur efendim :)

• Öncekileri Göster
    • Peki :D

Ben kurtarıyorum yine meraklı kedi aha kendi fotoğrafım :D meraklı ve kedi:d

• bende real madrid işte. koycak bişey bulamadm masaüstündeydi koyduk :=)

• Sosyal agmıkı burası koyalım

• Baştan koydum sonra kaldırdım...Onu bırak tırnaklarını , kafalarını silip foto koyanlar , donunun desenini çekip koyanlar oluyor onlar komedi geliyor bana :/

• + ladım

• Gerek yok. Merak eden gorur ve gordude.

• burda cok sapık var korkuyorum :(

• tikkat! tikkat! zapuk var!
      bir dost..

• sen koy bizde koyalım

• tamam sen bana at ben sana -_-;

• Öncekileri Göster
    • senın profıl resmın gayet guzel zaten :)

• teşekkür ettim.

• siteye guvenim yok koymak istemiyorum, birde sitede malum sapik çok hiçte onlarla ugrasacak vaktim yok :) bu iki sebep için koymuyorum resmimi

• gecerli bir sebeb söyle, koyalim.

• Çok çirkinsin gören kaçar site bize kalır

• ühü.

• bu siteye özel değil kendi fotoğraflarımı kullanmıyorum evet çirkinim :)

• Kendi resmim ;))))))))

• ulen ılk zamanlar kaslı fotolarımı koymustum ne salakmısın:(

• Öncekileri Göster
    • o bi kerem olur.. sonra seks adamı dıye yaftalıyorlar..

• asdfghjhgfdsa

• Gerek duymuyoruz facenin amacı buranınki bir değil ;)

• sen koydun diye ne oldu :DDD

• bu resimle bile 100lerce sapık eklerken kendı resmımızı koysak ne olur?

• kendime reklam yapistiramam da ondan

• seninki gayet hoş :) Değiştirmesen de olur

• @umutcnar olur :)

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 31

Yükleniyor...