• Sor
  • Bence

Balık Burcu erkeği nelerden hoşlanır?

Balık burcu erkeği nelerden hoşlanır,nelere gelemez,nasıl süprizlerden hoşlanır, onlar için en çok neler kıymetlidir.Buyrunuz efenimmm

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bir balik erkegi olarak cevap veriyorum. Sadece icinden gelen ve o an yapmak istedigin seyleri yap. Hoslandigi ya da hoslanacagi seyler icin gayret gosterme. O an icin cok mutlu olsa da daha sonra aranizda bir sorun oldugun da o mutlu anlari hatirlayip kendine kahredebilir. Ona asla yalan soyleme. Sezileri kuvvetlidir, yalanini kisa surede ogrenebilir. Sadakatini sarsacak bir sey yapma. Her ne kadar elini tutup seni seviyorum dese de icindeki suphe hep kalacaktir. Asil bir ruhu vardir, affedicidir. Ama silerse hayatindan feristahi gelse yanina yaklasamaz. Romantizm hayatinin bir parcasidir. Senin sevginden emin olursa seni mutlu etmek icin yapamayacagi sey yoktur. Hep bir karsilik bekler. Hep sana sevgi sozcukleri soyler, duyamasin uzulur. Aslinda anlasmasi en kolay ama tasimasi cok zor insandir. Uzme ONU.

• Yüksek müsadelerinizle en iyi cevap sececeğim efendim. Cidden şu anda su konusma beni çok etkilerdi.Çünkü bir defa yaptım o hatayı yalan söyledim onu kaybetmekten korktuğum için.Zor oldu ama takrar geri kazandım onu ama güvenini nasıl kazanacagım hala bilmiyorum...

• Gercekten sevdiginden emin olsun. Ama asla soyledigin yalani animsatacak seyler yapma. Bir de cok hayalperesttir. Ileri de gercek kilamayacagin hayalleri kurma yaninda.

Erkekler Ne Diyor 6

• ona aşk şiiri yazın ve gözlerinin içine bakın arada bir herhangi konuda yardım isteyn. yardmseverlerdir ...

• balık erkeği sık sık ilgi ve iltifatlar ister. onu sevdiğini ve kısacası içinden gelenleri romantik ve biraz heycanlı şekilde anlatman onları büyüler. en büyük sorun ise ona anlayış göstermelisiniz. yoksa uçup gider.. lüxsüne düşkündür lüks bir hediye gerekir. mesela 2012nin en popüler ve havalı görünen parfümlerinden birini alman yeter..

• Hediyeden ziyade süprizler daha fiyakalı gelirmiş onlar için aslında süprizi tercih ederim hediyeden ziyade

• Zaman zaman çok kaba ve duygusuz Zaman zaman son derece sıcak , sevecen,hassas olurlar. Sanata ve edebiyata çok düşkün olurlar..Çok iyi aşık olurlar..Sevdiklerine çok değer verirler..En büyük sanatçılar bu burçtan çıkar..kaliteli duygu insanı olurlar..Çok fedakar olurlar..genelde çevrelerine hep vericidirler..İhaneti affetmezler..

• balık burcu erkeği adı gibi balık beyinli olur. yaşamsal faaliyetleri solungaçlarına bağlıdır. ot yer çamurda yatarlar. onların karşı koyamayacağı şey olta ucundaki börtü böcektir.tavadaki kızgın yağ onlar için en büyük süpriz olacaktır :D :D :D

• Burçlara inanma hiçbir doğruluğu yok

• Soyun üstüne atla. Çok hoşlantı olur.

• Ahahahah yok artık :)) Seks düşkünü diyolardıda bu derecemiki yaaa

• Öncekileri Göster
    • cinsel gücü en yüksek burççç

• hiç çıkarmadan 3.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatımı ... burcun erkeğidir.Aşkından ölüp bittiğini sürekli gözüne gözüne sokman, sürekli mıç mıç olman lazım. Severse herşeyi yapar senin için dünyayı bile siler. Ama çok ilgi ister. Azcık kafasını da kurcalaman lazım çok da net olmamak gerek tabi bi de o var. Dengesizdir biraz. Ama en önemlisi olur da sabrını taşırırsan artık, tüketirsen onu biterse bidaha asla geri döndüremezsin. 1 saat sonra öleceğini bilsin gelir en fazla yanında bulunur teselli armağanı olarak ondan ötesi de asla olmaz, kararından kimse döndüremez.

• Geçmişi sürekli didiklermi bu burç...Genelde tek sorunumuz hep bu

• Öncekileri Göster
    • Canım ekliyim seni bu mevzu derin konusalım sanırım kıymet bilmem gerekiyor :)

• tamam :))

• sana bu konuda fikir verebilirim sevgilim balik burcurdur..balik burcu cok iyidir fakat kıskactır ve seni erkeklerele görmeye tahammül edemez yalan söyler ama kndisine yln söylenmesinden hoslanmaz sen onun için cok değerlisindir bitanesindir yani blik erkeği cok sver..onun için kıymetlileri arkdaşlardır ve sendirsin..ona yaptıqın süprizler onu cok svindirir..seni seviyoum lafı bile onu cok mutlu edebilir.ona söyle süprizler yapabilirsin ona hediyeler alıp habersizce cebine cantasına falan koy :)..ve bnim sevgilim balık burcu olduqu için o olduqu için kndimi cok sanslı hissediyorum..:))

• O şanslılık duygusunu bende hissediyorum canım yaa :) Peki nasıl süprizler yapmalıyım.Sıradan olsun istemiyorum özel birşeyler olmalıı :))

• Öncekileri Göster
    • Çok sev yavrum olsunn

• evet yaa onu bi bilsen ne kdr cok seviyorum ve oda çok titriyor üzerimde yaz tatili oldu diye kıyametler kpardık :D

Yükleniyor...