Balık Burcu erkeği nelerden hoşlanır?

Balık burcu erkeği nelerden hoşlanır,nelere gelemez,nasıl süprizlerden hoşlanır, onlar için en çok neler kıymetlidir.Buyrunuz efenimmm


0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

 • Bir balik erkegi olarak cevap veriyorum. Sadece icinden gelen ve o an yapmak istedigin seyleri yap. Hoslandigi ya da hoslanacagi seyler icin gayret gosterme. O an icin cok mutlu olsa da daha sonra aranizda bir sorun oldugun da o mutlu anlari hatirlayip kendine kahredebilir. Ona asla yalan soyleme. Sezileri kuvvetlidir, yalanini kisa surede ogrenebilir. Sadakatini sarsacak bir sey yapma. Her ne kadar elini tutup seni seviyorum dese de icindeki suphe hep kalacaktir. Asil bir ruhu vardir, affedicidir. Ama silerse hayatindan feristahi gelse yanina yaklasamaz.

  Romantizm hayatinin bir parcasidir. Senin sevginden emin olursa seni mutlu etmek icin yapamayacagi sey yoktur. Hep bir karsilik bekler. Hep sana sevgi sozcukleri soyler, duyamasin uzulur.

  Aslinda anlasmasi en kolay ama tasimasi cok zor insandir. Uzme ONU.

  3|0
  • Şikayet

   Yüksek müsadelerinizle en iyi cevap sececeğim efendim. Cidden şu anda su konusma beni çok etkilerdi.Çünkü bir defa yaptım o hatayı yalan söyledim onu kaybetmekten korktuğum için.Zor oldu ama takrar geri kazandım onu ama güvenini nasıl kazanacagım hala bilmiyorum...

  • Şikayet

   Gercekten sevdiginden emin olsun. Ama asla soyledigin yalani animsatacak seyler yapma. Bir de cok hayalperesttir. Ileri de gercek kilamayacagin hayalleri kurma yaninda.