Hoşlandığım çocuk ciddi bir ilişki istemiyor. Yardım edin ne yapabilirim?

Hoşlandığım çocuk ciddi bir ilişki istemiyor. Muhabbetlerimizi hep +18 e çekiyor. Ben de onunla birşeyler yaşamak istiyorum tabi ama çıktıktan sonra zamanla. O hemen istiyor galiba. Onu ciddi ilişkiye çekmek için ne yapabilirim? Onu kendime nasıl bağlayabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bana kalırsan otur konuş... "bak herşeyin zamanı var, ve zamanında güzel... sen böyle yaparsan ben seni iyi bilemem... benim seni tanımam lazım ki bu şeyler sonra konuşup yaşayalım... ama senin böyle yapman benim senden soğumama neden olur" gibisinden... yılanın başını küçükken ezeceksin arkadaş...

Erkekler Ne Diyor 16

• Onunla ugraşma bence. Cinsellikle başlayan bir ilişki erkenden biter yada sadece cinsellikle devam eder. Kadınların cogu zaten böyle degil mi. Cinsellikle devam ettiriyorlar ilişkilerini. Hadi duyguları da görelim biraz? nereede duygu? Elbette cinsellikle başlayıp istetrse 5-6 sene devam edip evlenilsin o ilişki biter.çok çok nadir kişilerin ki devam eder ama onların da cinselliktir hayatları zaten. Kimse duygulu oldugunu söylemesin. onun yerine başkası olsa da aynı şey olacak zaten

• ciddi ilşki düşünmeyip aklı sürekli +18 de ise ondan sana hayır gelmez onu söliyim o senden istediğini alır yarı yolda kalırsn !

• yok yakınken geri dön.

• Sizin kutuplarınız ters siz asla uyuşamazsınız sen ilişkiye çekiyorsun o itiyor o cinselliğe çekiyor sen itiyorsun yani bana kalırsa ortada buluşabileceğiniz ortak bir noktanız varmı?bana kalırsa yok gibi sanki bak bu arkadaşımızın amacı bana göre erkeksii düşünüyorum seninle yatmak muhabbetlerinden bu anlaşılıyor, kendini onun +18 i olarak bulmak istemiyorsan çok geç olmadan ilişkini (sadece sen bunu istediğin için ilişkini diyorum) bitir.Kendine sana değer veren birini bul ve mutlu ol.Bundan sana +18 den başka hayır gelmez.Hiiççççç boşuna ümitlenme sonu hüsran olur.

• bu cümleyi çok duyuyorum kendime nasıl bağlayabilrim ! öyle kendine bağlamak için senin yapabiliceğin bişiy yok, bu bağlanma olayına yön veremezsin kendiliğinde olur yada olmaz. doğal davranıcaksın bağlanırsa ne ala..

• Bağlama büyüsü yaptır. 135 $ kesin çözüm bir kere yaptır 30 yaş altına 3 sen gider o. 3 sene sonra sıkılmassan bir daha yaptırırsın. Hadi kolay gelsin..

• bnce durumu oldugu gibi kabullenmek en mantıklısı gibi duruyor!

• o cocuk anca condomla baglanir ama ciddi olmaz...

• şart koy kutuya mı gitmek istiyorsun yoksa aşk mı diye. kutu derse sen de babayı verirsin ona.

• salla gittsin :))

• elini verirsen kolunu ıster cıddı bır bırlıktelık olmus olsa o kısının kafasında sana bu sekılde yaklasımı bulnmazdı dıye dusunuyorm...

• herkes her zaman sevmez, illa zorlaman mı gerekir, yok yani sen hoşlanmışsın yeterli mi ..diğer duygularını bir kenara bırakıp onun peşinde sürüklenmen mi gerekir? mutlu olmak iştiyorsan önce kendi duygularını tatmin et.. bu konuda bencil olmak kötüde değil..

• o iş yaş bence... sen aşk istiyosun o ilişkiye direk dakka bir gol bir sex diye başlamış sence bu aşka dönüşür mü? dürst oooolllll tabiki HAYIIIIIIRRRR :DDD

• amacı cinsellik olan birini kendine bağlamak istediğinden emin misin önce o soruyu sor kendine? eğer cvbın "evet" ise o zaman yapman gerken zaten belli.

• onu kendine bağlayamazsın.

• işin biraz şansa kalmış, cinsellik yaşarsan istediğini alınca seni bırakabilir, ama hem hoşlanıyorsa hemde seks istiyorsa zamanla aşık olabilir.. benzeri başıma geldi, sadece cinsellik için biriyle birlikte oldum.. önce o bana aşık oldu sonra zamanla bende aşık oldum, çok sevdik birbirimizi deli gibi aşık olduk birbirmize..

Kızlar Ne Diyor 6

• boşa kürek çekiyorsun.

• Koşarak uzaklaş...Çocuk nıyetını bellı etmış. Neden aşk üsteliyorsun ki..

• bnce suan icin istedigini yapamazsın sen konusursun tmam der 2 gün snra yine düşünceleri degişir bu yüzden cocugun zamanla kendi olgunlasması lazım ki senin düşüncelerini benimseyebilsin.simdilik onla sdce arkadas olarak kalmayı denemelisin...

• Sapıkmış o aptal dengeli birini bul sen ne yapacan abazayı?

• Anonimcim, bence sen bu ilişkiye hiç başlama. Başladıysan bırak. Sonra nihat doğan (sakal) gibi , kestikçe uzar ilişki pelte kıvamına gelir.

• ONU NASIL BAGLADIM (töbe töbe insanın aklına başka şeyler geliyor yavv)written by bestseller souldancererkekler ergenlik döneminden itibaren içlerinde akan (!) duygulara gem vuramazlar onları hep başkaları ile paylaşmak (!) isterler .O kadar paylaşımcılardır ki damacanalar onların en yakın arkadaşlarıdır. Kimi zamanda sırdaşı . Şaşal su , hayat su, özkaynak la kanki olmuşlardı...Ahh gizli kullanıcım ahhh işte bu durumda gaflet dalalet ve hatta hıyanet içinde olabilirsin .sana tavsiyem arkadasının onbinlik ayarlarını yaptır kanında starlık varsa dont taç onli vaço tip erkekler sadece kızlara kalemtraş görevi yaparlar.(oww bu çok acayip oldu)eger o konuları konuşuyorsa sende ona nanay eller nanay adlı şarkıyı 2200 a 5 kısa mesajla gönderip çekilişe katılıp behlülü kapabilirsinboş yok dermişim neyse bırak gitsin bolu beyi

• anladığım bölümlere baya katılıyorum:)+

• Ya bu kızın yorumlarına hastayim bitiriyor beni değişik bir versiyon heralde dur bakalım dilinide çözmeye az kaldı yazılarını bı cozebilsem :)))

• aynen bende çözebilirsem dikkate alcam ama tabii...

Yükleniyor...