Deli gibi sevilmek istiyorum arkadaslar niye olmuyor?

Gizli Üye
Guzel bir kizim soyleyim boyleyim demiycem.
Iyi kalpli biriyimdir 20 yasima girecegim ve bir erkek tarafindan hic deli gibi sevilip sevmediim ya benden kucuk kizlar ve en terbiyesiz kizlar bile manyak gibi ask yasiyorlar ben niye asik olamiyorum ya da neden kimse bana asik olmuyor? Asik olunacak bir insan oldugumu dusunuyorum ve duyuyorumda ama tik yok ya nolcak benim bu halim? :(((

Bu soruyu burdan birini bulmak icin sormuyorum oyle dusunuyorsaniz lutfen ciddiye alarak cevap verin :(
Deli gibi sevilmek istiyorum arkadaslar niye olmuyor?