Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümü hakkında..

Arkadaşlar bu bölümde okuyan var mı ? Yan dal, Çift ana dal yapan var mı ? Çift ana dal programına başvurmak istiyorum kaç ortalamayla alıyorlar bilgisi olan var mıdır ki acaba ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• owww çok güzel ya..daha önce duymadım böle bir bölüm ama yetenekle alıyor olabiliteleri fazla..çift anadal yandal falan dediğine göre üniversitedesin sanıyorumki..git öğrenci işleriyle konuş derim.onlar seni yönlendirir..veya üniversitendeki tiyatro klübündeki elemanlar illaki bişyler biliyorlardır..iyi çalışmalar sana :)

• 5 sene tiyatro yaptım :) Bana diyorsunkı bu kadar dar bakma ama parası olmayan bır meslekle nasıl yasayacak neyse entel olmak ıcın bı yerlerını yırtan kısıler sımdı ac gezıyorlar eger cok ıstıyorsan mımar ol en quzelı soran :)

• Öncekileri Göster
    • banada tavsiye etsene .. birde bir mühendis nasıl geçinir diye bir kitap yaz sen :D

• Teşekkür ederim Rol :)

Erkekler Ne Diyor 1

• ben tiyatroyu çok severim o yüzden destekliyorum

• Ben de çok severim. Çok teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Para yok okudu arkdaşım var :) Boşver

• bu kadar standart bakma hayata ya :D güldüm öğlen öğlen :D

• Kim bakıyo ben mi :)

• Para için değil. İcra etmek istediğim meslek de bu değil. Sadece içinde olmak istiyorum. Teşekkürler.

• pek iyi değil sanki ya daha güzel meslekler okuyabilirsin :)

• Meslek olarak düşünmüyorum. Sadece okumak istiyorum. İstediğim meslek için ayrı bir çabam var zaten. Sadece kaç ortalamayla alıyorlar merak ettim :) Teşekkür ederim yine de çok sağ ol :)

Yükleniyor...