Tatilde clubteki bayanlarla foto çekinmek ?

Clubte güzel turistlerle foto çekinmek kolaymı ? Mesela bayanın yanına gidip foto çekinmek istediğimi söylesem abes olurmu ? Kabul edermi yaşım 20

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yahu kabul eder ama neden böyle bişeye ihtiyaç duyuyosun güzel kardeşim? ha, söyle neden? hiç tanımadığın ve bir daha görmeyeceğin biriyle yan yana poz verip yalandan bir sırıtışa ne gerek var? senin gibi apaçilerin hala içimizde olması utanç verici bir durum, tiksinç. emin ol birlikte fotoğraf çektirmek istediğin o turistler neden böyle bişey yaptığına anlam veremiyo, bende anlam veremiyorum ya neyse. o yüzden böyle bişey yapma lütfen tamam mı canım? anlaşılan o ki 10 sap tatile gidiceksiniz ama ikili gruplar halinde gezin, insanları rahatsız etmeyin ve bir an önce medeniyet yolunda insanlık için küçük ama sizin için çok büyük olan o adımı atmanız dileğiyle.

• 1.si gittim

2.si cr (cristiano ronaldo)

3.elizabth derken sen camdan beni izlion herhalde gordunmu cektigimi denyo

Senin gibi cabbarlar yuzunden avrupa barbar goruyo bizi simdi kaybol

• ha bide o bahsettiğin CR dallas dizisinden JR olmasın? ingilizce falan da öğren bari gitmeden, i*sex cümlesiyle bu işler olmuyo çünkü

• Sen avrupaya hic gitmedin herhalde? Tr medeniyetine gore konusuosun ama ordakiler tanimadiklarinin altinda altiyor sevgili cabbar..Bizde hizmet icin antalyaya gitcez album yapcaz..burda apacisen avrupada CR sin kuzum

Kızlar Ne Diyor 7

• Sonra facebooka koyacaksın sanırım ''ahanda bu benim manita kankaaaa'' diyeceksin :)

• made in turkis abaza

• Beşiktaş şampiyon olmuşşş

• he

• made in turkish kezban

• adam olun efendi olun ya nelerle ugrasıyor nesil çok üzücü

• Seni çakal hava atacan dimi arkadaşlarına :D

• Zekalısın ama amele olmak istiyorsun. :(

• Neden foto cekincen ya :D Gostermek icin mi millete yazik ya

• faceye atcam kudursun arkadaslar :))))

• apaçimisin olum sen bir foto çektiğin kızla sanki yatmışsın gibi göstercen değil mi çakal seni :))

• +1 Apaçi kısmını beğendim

• haha evt :))) viski ismarlayip foto cekmeyi planliom..umarim suratima dokmez viskiyi

Erkekler Ne Diyor 16

• link olay budur millet :D

• ben çekilmiştim pek zor olmamıştı gerçi aklımda öyle bir niyet yoktu sadece dansa kaldırmıştım ama birlikte gittiğim arkadaşım tutturdu foto foto diye o çekmişti. Kız da itiraz etmemişti

• fotoğraf çekinmek istiyorum dersen anlamayabilir. fotoğraf çektirmek istiyorum dersen bi ihtimal

• oncelikle dilimize yeni bir tabir kazandırdıgınız için tebrik ederim " fotograf çekinmek" "ÇEKİNMEK" :))

nelerle ugrasıyorsun. bu kafada biri ingilizce biliyor mu ki turistlerle gidip konusabilcek o da meçhul :)

gidip arkadas edinmek, hoş sohbet etmek değil de, amacının turistlerle fotograf çekilip facebooka resim koyup millete hava atıp egonu tatmin etmek olması ne garip. ve bunları 20 yasında bir genc yapmak istiyor. Avruppada 14-15 yasında bile senden daha olgunlar.

• kardeşim benim de yaşım 20yıllardır otele gideriz artık ruslarla nasıl kaynaşilir piri olduğumu düşünüyorum.neyse sadede geliym onlar için fotoğraf çekinmek öyle büyük bişey değil veya bi erkekle tanışıp konuşmak dans etmek vs vs.gerçekten çok sıcakkanlılar.sen güleryüz göster akıcı sohbet et niyetin iyiymiş gibi anlasınlar değil fotoğraf p*rno bile çekersin bunu büyük bi rahatlıkla söylüyorum tabi bunları yapman için ingilizce şart bazen ingilizce de yetmeyebiliyo hatta

• ne yalan söyleyeyim güldüm abi. turistlerle foto çekinmek kolay mı ne demek lan AHAHAHAHA

• çektir kardeşim sen kimseyi dinleme,git yanlarına sakin sakin fotğraf çektirmek istediğini söyle,fotoğrafnı çekil..bu kadar..dahada fazla bişey bekleme ama yani sadece foto istiyosun,bişey olmuycak onunda eline bişey geçmiycek seninde :))

• Çok rezil ya, Facebook'ta öyle tipleri görünce direkt basıyorum kahkahayı. :D

• Photoshop yap daha etik

• 4+4+4 değil 40+40+40 yapsan da bu gençlikten adam olmaz...

• Kolay kardeşim onlar zatenTürkiyeye foto çekmek ve çekilmek için geliyorlar onlar için herşey bir hatıra tavsiyem bunu bi türk kıza yapma çünkü herhangi bir yabanci madde kafana yiyebilirsin

• selam turistlerin içinde oldugum içim sana bazı tavsiyeler vericem sadece clup bazında söylemiyorum her yerde fotograf çekilebilirisin ama sıcakkanlı ve güleryüzlü olman şartıyla yaş olarak farketmez hadi bakalım kolay gelsin sana...

• tabiki çektirir türk kızları gibi kasıntı derler ama niye böyle abarttın bu işi?

• Hiç abes kaçmaz kardeş, bizim kezbanların aksine bunlar çok anlayışlı ve güleryüzlüdürler...

• Türkler'den şikayet etmedim ki !?

• türklerden şikayet ettiğine göre annen de onlardan olmalı!

• haklisin...ah bu kezbanlar ahh

• sonra arkadaşlara gösterip "-olmmmm var ya, şu gördüğün hatun vaaaar yaaa, ben bununlan yattığmmmm"mı diyeceksin arkadaş? nedir bu merak.

• yaş 20 olmuş ama pipi hala pipi :(

• dostum yas 20 ama odunda degiliz yani o pipi firinlara mercimegi soktu...alanya deneyimi ilk kez yasicam :( panpa

Yükleniyor...