Tatilde clubteki bayanlarla foto çekinmek ?

Clubte güzel turistlerle foto çekinmek kolaymı ? Mesela bayanın yanına gidip foto çekinmek istediğimi söylesem abes olurmu ? Kabul edermi yaşım 20

En İyi Görüş

• yahu kabul eder ama neden böyle bişeye ihtiyaç duyuyosun güzel kardeşim? ha, söyle neden? hiç tanımadığın ve bir daha görmeyeceğin biriyle yan yana poz verip yalandan bir sırıtışa ne gerek var? senin gibi apaçilerin hala içimizde olması utanç verici bir durum, tiksinç. emin ol birlikte fotoğraf çektirmek istediğin o turistler neden böyle bişey yaptığına anlam veremiyo, bende anlam veremiyorum ya neyse. o yüzden böyle bişey yapma lütfen tamam mı canım? anlaşılan o ki 10 sap tatile gidiceksiniz ama ikili gruplar halinde gezin, insanları rahatsız etmeyin ve bir an önce medeniyet yolunda insanlık için küçük ama sizin için çok büyük olan o adımı atmanız dileğiyle.

• Sen avrupaya hic gitmedin herhalde? Tr medeniyetine gore konusuosun ama ordakiler tanimadiklarinin altinda altiyor sevgili cabbar..Bizde hizmet icin antalyaya gitcez album yapcaz..burda apacisen avrupada CR sin kuzum

• ha bide o bahsettiğin CR dallas dizisinden JR olmasın? ingilizce falan da öğren bari gitmeden, i*sex cümlesiyle bu işler olmuyo çünkü

• 1.si gittim

2.si cr (cristiano ronaldo)

3.elizabth derken sen camdan beni izlion herhalde gordunmu cektigimi denyo

Senin gibi cabbarlar yuzunden avrupa barbar goruyo bizi simdi kaybol