El emeği hediye veren var mı?

Sevdiği kişiye el emeği hediye veren var mı ? Örgü tatlı vs tarzı ? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• Ben bazen onun için resim yaparım - kendi portresini de yaptım, bir kere de photoshopla bir typography çalışması yapmıştım, onun bana çağrıştırdığı kelimelerden oluşan bir resimdi. Onun dışında bir de atkı örme denemem var ama o konuya girmek istemiyorum. :P

• Teşekkür ederim. :))

• ''onun bana çağrıştırdığı kelimelerden oluşan bir resimdi'' Bayıldım buna :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgilim bana kutular zarflar yapar değişik siüslemelerle bezer, mektup kağıtlarımızıda süsler, Ben de ona kartondan çiçekler yaparım 3 boyutlu :), yine zarf yaparım, bende süslerim, yer yer sevdiği yemekleri yaparım :) En makbulü el işi emek harcanmış hediyeler bence :)

• karakalem portresini çizmiştim oda bana bere örmüştü.

• Bol bol atkı hediyesi aldım arkadaşlarımdan.

• Denizde, 5-6 metre derinlikte kalp şeklinde bir taş bulup vermiştim, sayılır mı ?

• portre yapmıştım

Kızlar Ne Diyor 7

• bütün bir yılın takvimini yapmştım ayrı şehirlerdeyiz gelmesine gün sayıyorduk her günün önemini ve hergün okuması için sevgimi ona anlatan sözler yazmıştım

• atkı örmüştüm sevdiceğime=)

• Hayır , henüz oturup atkı örmemi hakedecek birini bulamadım

• bir kız arkadaşıma doğum günü hediyesi hırka örmüştüm,bir arkadaşım da hediye olarak bana deniz kabuklarıyla süslü bilezik yapıp vermişti.

• cok yaptim eskiden dantel havlu kenarlar :) ama hic hediye vermedim havlu disinda yaptigim hic bir danteli kullanmiyorum :)

• Bence en değerli hediyedir el emeği ile yapılan erkek arkadaşım bana dışarıdan el emeği olmadan aldığı bir hediyeyi bile el emeğiyle süsler kartlar yazar,hediye paketinin üstünü süsler notlar yazar bu beni alınan hediyeden kat kat mutlu eder=))

• sevgilim vs. değil de evlenen arkadaslarım hepsi hediye olarak takı yerine resim istiyor, güzel birsey bence :)

Yükleniyor...