• Sor
  • Bence

El emeği hediye veren var mı?

Sevdiği kişiye el emeği hediye veren var mı ? Örgü tatlı vs tarzı ? :)

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Ben bazen onun için resim yaparım - kendi portresini de yaptım, bir kere de photoshopla bir typography çalışması yapmıştım, onun bana çağrıştırdığı kelimelerden oluşan bir resimdi. Onun dışında bir de atkı örme denemem var ama o konuya girmek istemiyorum. :P

• ''onun bana çağrıştırdığı kelimelerden oluşan bir resimdi'' Bayıldım buna :)

• Teşekkür ederim. :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Denizde, 5-6 metre derinlikte kalp şeklinde bir taş bulup vermiştim, sayılır mı ?

• Sevgilim bana kutular zarflar yapar değişik siüslemelerle bezer, mektup kağıtlarımızıda süsler, Ben de ona kartondan çiçekler yaparım 3 boyutlu :), yine zarf yaparım, bende süslerim, yer yer sevdiği yemekleri yaparım :) En makbulü el işi emek harcanmış hediyeler bence :)

• portre yapmıştım

• karakalem portresini çizmiştim oda bana bere örmüştü.

• Bol bol atkı hediyesi aldım arkadaşlarımdan.

Kızlar Ne Diyor 7

• atkı örmüştüm sevdiceğime=)

• bir kız arkadaşıma doğum günü hediyesi hırka örmüştüm,bir arkadaşım da hediye olarak bana deniz kabuklarıyla süslü bilezik yapıp vermişti.

• Bence en değerli hediyedir el emeği ile yapılan erkek arkadaşım bana dışarıdan el emeği olmadan aldığı bir hediyeyi bile el emeğiyle süsler kartlar yazar,hediye paketinin üstünü süsler notlar yazar bu beni alınan hediyeden kat kat mutlu eder=))

• bütün bir yılın takvimini yapmştım ayrı şehirlerdeyiz gelmesine gün sayıyorduk her günün önemini ve hergün okuması için sevgimi ona anlatan sözler yazmıştım

• Hayır , henüz oturup atkı örmemi hakedecek birini bulamadım

• cok yaptim eskiden dantel havlu kenarlar :) ama hic hediye vermedim havlu disinda yaptigim hic bir danteli kullanmiyorum :)

• sevgilim vs. değil de evlenen arkadaslarım hepsi hediye olarak takı yerine resim istiyor, güzel birsey bence :)

Yükleniyor...