Kavga etmekten korkuyorum eskiden yoktu böyle bir şey yardım :/?

bilmmmmen
arkadaşlar herkeze merhaba ben kavga etmekten korkuyorum yumruk yemekten korkuyorum özgüvenim yok dövebilecegim birinden acaba dayak yermiyim düsüncesi olştu daha önce yoktu böyle bişey kavga ettikce düzelir diyosunuz yalnız büyük birinden 2 3 yumruk yedim o zaman korkusuz gibi oldm ama 2 gün sonra yine korku devam ediyo birinle kavga yapıyodum yumruk atıyodum ama yumruk yerim diye kavgayı bıraktım napıcagımı bilmiyorum yardım edin :/ atarax gibi haplar kullanıyorum
Kavga etmekten korkuyorum eskiden yoktu böyle bir şey yardım :/?