Sürekli aynı kişiyi rüyada görmek

İnsan neden sürekli aynı kişiyi rüyasında görür? Ne anlama geliyor bu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kimi gördüğüne bağlı olarak değişir.belki o kişinin başına bir şey geldi hasta sende hissettin bunu ya da o kişiye karşı güçlü duygular hissediyor da olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• bilinç altı

• Saplantı.

• bilinçaltında onun fazlaca yer ettiği anlamına geliyor

• Gizli Kullanıcı bacı: her hangi bir anlamı yok. eski sevgilin olduğu için onu sık sık düşünüyorsundur. fazla düşünme

• durtulerın var ona karsı demek ki

• sadece bilinçaltına yerleşmiş bir ara bende gayri meşru çocugum oldugunu görüyordum sürekli rüyamda :)

• araştırmalara göre görülen rüyaların %70 i yaşamış oldugumuz olayların kırıntılarıymış :))) ?

• ala ala öylemiymiş dersin valla ben 2 sene önce gördüm o rüyayı çıkasydı çıkardı şimdiye demekki yok :D

• tanıdıgın bir kişimi o peki ?

• Evet eski sevgilim.

• Öncekileri Göster
    • Her şekilde görüyorum yani birlikte otururken görüyorum ya da başka bir kızla görüyorum falan baya değişik

• seni anlıyorum ...:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni bırakıp gitti demii , ondan işteee , bildim ki ben ...

• Gördüğün kişi eski sevgilinmiş, birlikteyken o kadar vakit geçirip konuştuğunuz ve şimdide sürekli düşündüğün için bilinç altına işlemiş, düşünmezsen eğer görmezsin.

• Bilinçaltı.

• biliç altına yerleşmiş demek

• nuray ekledim seni ibrahim ben silivriden konuşalım bir ara

• senin gün içinde düşüdüğün şeyler bilinçaltına yerleşiyor sen bunu anlamazsın yerleşti mi yerleşmedi mi diye. arkadaşlarınla konuşurken sana vazo der biri o ister istemez senin bilinçaltına yerleşir bu böyledir.

• Aklında sürekli o var demekki

Yükleniyor...