Cennet papağanı mı muhabbet kuşu mu?

purelove172
Merhaba arkaşlar ^_^

Yeni doğduğunda aldığım bir muhabbetim var. Şu an 6 yaşında konuşuyor çok tatlı bir şey. İlk günkü gibi çok hareketli. Hiç bir yaşlılık belirtisi yok anlayacağınız. Pırıl pırıl bir kuş.

Muhabbetlerin ömrü çoook iyi bir bakımla en fazla 6-7 yıl. Bütün aile çok seviyoruz. Elimizde ölmesini istemediğim için bir arkadaşa vereceğim.

Yerine cennet papağanı mı alayım yoksa muhabbet kuşuyla devam mı? İlgilenenler cevap yazabilir mi? :)
Cennet papağanı mı muhabbet kuşu mu?