Arkadaşlar galiba cinler bana musallat oldu?

Gizli Üye
şimdi size başımdan geçenleri anlatıcam özellikle kışın daha fazla oluyor mesela ben her gece kışın uyanıp dururdum birden bire sonra bazı zamanlar ezan tam okunucak kalkardım bunlardan sonra beyin kurulu saat felan dediler tamam dedim sonra geçen yaz herkes uyurken koridorda bildiğiniz çıplak ayaklı birisi yürüyordu ayak sesi çıktı işte cok korktum ondan sonra rüyam tuttu bir tanesi tam anlattım 10 dakika geçti işte o olaylar oldu en berbatı ben sabah okula gidiyorum üst kattakilerin biri bekar diğeri komşumuz kocası tır şoföru evde yok kadın saat 8 gibi gidiyor bekar kadın evden çıkmıyor zaten bende oturdum ayakkabı bağcığımı bağlıyorum asansoru cagırdım işte merdivene oturdum asansor geldi tam ayağa kalkıcaktım birden 6. kata çağırdılar kafamı uzattım şok oldum kimse yoktu başıma sürekli böyle şeyler geliyor uyurken bağırıyormuşum bazen hatırlamıyorum hep geçiştirdim ama geçenlerde bir kadın ablama durduk yere çok güzelsin maşallah felan mı ne demiş ablam arkasını dönünce kadın yokmuş dönebileceği sokak felan yok dukkanda yok nereye gitti acaba dedi bunlar olurken ben bayağı asosyalleştim bir tane bile arkadaşım kalmadı yani birden arkadaşlarımdan soğudum belki bunun nedeni benimdir ama diğerleri ne hep geçiştirdik sebebii ne bunlar neler oluyor.
Arkadaşlar galiba cinler bana musallat oldu?
13 Cevap