Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Büyü bozdurmak dinimizce günah mı bilen var mı?

Büyü bozdurmak dinimizce günah mı bilen var mı? soru detayları kısaymış mış mış

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Canım yaşayan senmisin bilmiyorum ama ben senmişsin gibi yorum yapıyorum kusuruma bakma:(Yapılan büyüyü başka bir büyüyle bozduracaksan günah.Ama dua okuyup ,korunmak için muska falan yazdıracaksan günah değildir.Felak,Nas ve Ayet-el Kursi hergün 7şer kere oku bu duaları.

1|1
    3|0
    • bunları sirkeye okuyup yıkanmak günah olurmu?

• Hayır canım.

• tamam bebeğim çok sağol

Erkekler Ne Diyor 13

• bozdurmak günah değil

1|0
    0|0
  • Büyü yapıyorlarmıymış :((

1|0
    0|0
  • nivgardiyın neviyolsa

1|0
    0|0
  • büyü günahtır. büyüyü büyüle bozdurmak da günahtır. büyü bozmak için çeşitli dualar-ayetler vardır. dinimizislam diye bir sitede ayrıntılı anlatılmış.

1|0
    0|0
  • büyü bozdurmak niye günah olsun aksıne yaptırmak ve yapmak cok gğnah yapılanı da bozmak ıcap eder yanı sonucata büyü ınsana buyuk zarar verir

2|0
    0|0
  • büyü bozdurmak değil de öncesi yaptırmak ve büyü ile uğraşmak günahtır. dua oku bunun yerine.

1|0
    0|0
  • bence yapması günahtır sadece. bozdurmakta bie sıkıntı yok gibi

1|0
    0|0
  • büyü yok

0|0
    0|0
  • Büyü yapmak çok büyük günah ama büyü bozdurmak günah değildir. Peygamber Efendimiz bir yahudinin kendisine yaptığı büyüyü Hz Ali vasıtasıyla bozdurmuştur.

1|0
    0|0
  • Bana büyüyle zarar verilebileceğini düşünmüyorum.Ayetlerde büyünün affedilmez oluşu insanları korkutmak için sunulmuş bir durum bence.Kimse Allah'ın gücünü bana karşı kullanamaz.Büyünün varlığına inanmak günah bence.

2|0
    0|0
  • Hangi masalı okudun ?

0|0
    0|0
  • yaptırmak günahsa bozdurmak sevaptır .p

0|0
    0|0
  • iştahın ne durumda yemek yiyebiliyormusun ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benim bildigim büyü yapmak günah , yilan büyüyü bozmak neden günah olsunki :S

1|0
    0|0
  • yapılmıs olan büyü eger sadece baska bir büyüyle bozulcaksa degil diye biliyorum..

1|0
    0|0
  • Büyü nedir yahu?

0|0
    1|2
  • değil

1|0
    0|0
  • Yapılan büyüyü bozdurmak günah olmaz ki.

2|0
    1|0
Yükleniyor...