• Sor
  • Bence

Büyü bozdurmak dinimizce günah mı bilen var mı?

Büyü bozdurmak dinimizce günah mı bilen var mı? soru detayları kısaymış mış mış

En İyi Görüş

• Canım yaşayan senmisin bilmiyorum ama ben senmişsin gibi yorum yapıyorum kusuruma bakma:(Yapılan büyüyü başka bir büyüyle bozduracaksan günah.Ama dua okuyup ,korunmak için muska falan yazdıracaksan günah değildir.Felak,Nas ve Ayet-el Kursi hergün 7şer kere oku bu duaları.

• bunları sirkeye okuyup yıkanmak günah olurmu?

• Hayır canım.

• tamam bebeğim çok sağol

Erkekler Ne Diyor 13

• Büyü yapıyorlarmıymış :((

• nivgardiyın neviyolsa

• bozdurmak günah değil

• büyü günahtır. büyüyü büyüle bozdurmak da günahtır. büyü bozmak için çeşitli dualar-ayetler vardır. dinimizislam diye bir sitede ayrıntılı anlatılmış.

• Hangi masalı okudun ?

• büyü yok

• büyü bozdurmak değil de öncesi yaptırmak ve büyü ile uğraşmak günahtır. dua oku bunun yerine.

• büyü bozdurmak niye günah olsun aksıne yaptırmak ve yapmak cok gğnah yapılanı da bozmak ıcap eder yanı sonucata büyü ınsana buyuk zarar verir

• Büyü yapmak çok büyük günah ama büyü bozdurmak günah değildir. Peygamber Efendimiz bir yahudinin kendisine yaptığı büyüyü Hz Ali vasıtasıyla bozdurmuştur.

• yaptırmak günahsa bozdurmak sevaptır .p

• bence yapması günahtır sadece. bozdurmakta bie sıkıntı yok gibi

• Bana büyüyle zarar verilebileceğini düşünmüyorum.Ayetlerde büyünün affedilmez oluşu insanları korkutmak için sunulmuş bir durum bence.Kimse Allah'ın gücünü bana karşı kullanamaz.Büyünün varlığına inanmak günah bence.

• iştahın ne durumda yemek yiyebiliyormusun ?

• bşi yemedim hala.

• :/

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...