Erasmus'la İsveç'e giden var mı? Erasmus'u geçtim, İsveç'e giden var mı?

Gizli Üye
Aslında başlıktan belli mevzu ama şöyle özetlim efenim..

Erasmusla isveçi kazandım ama aklım bulanık.kesin kararlıydım gitmemeye mahalle baskısına yenik düştüm :( bana bu mevzuyla ilgili herhangi bir bilgisi olan üyecan yardım edebilir mi?fikir alışverişine ihtiyacım var.

Gizli bi git allasen ! zaten kafam da deli sorular :(
Güncellemeler
+1 yıl
isveç ısrarla toefl sınav sonucu istiyor.e bizde de değil sonuç sınava girmişliğimiz yok.bir ara telefonla mülakata ikna olmuşlardı ama vazgeçmişler.isveç yalan oldu yani.

neyse dediğiniz gibi canım sağolsun ya üyecanlar.
Erasmus'la İsveç'e giden var mı? Erasmus'u geçtim, İsveç'e giden var mı?