Ben neden hiç mutlu olamıyorum? :(

Hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu olduğumu bilmiyorum. Tam mutluluğu yakaladım derken avuçlarımdan kayıp gidiyor. Ya bende bir sorun var ya da insanlarda. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

Güncellemeler:
duygusal yaşantımdan bahsediyorum aslında :(( çok sey beklemiyorum. dürüstlük ve sadakat, gercek bi sevgi gercek bi aşk bu kadar mı zor? :(( neden herkes yalancı herkes iki yüzlü

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kendini üzme canım.. gerçekten "doğru insan" diye birşey var ve o henüz karşına çıkmamış.. onu bulduğunda sen farkında olmadan dünyanın en mutlu kızı olacaksın.. bekle..

Erkekler Ne Diyor 12

• hayattta ne istediğini biliyor musun=?

• hayatın acımaszlğı işte sen mutlu huzurlu olmak istiyrsn bi bakıyrsn herşey başladığı gibi aniden bitiyr...

• tam olarak ne yapmak istediğini belirle bence..

• Kendini mutlu edicek anlık birini arıyorsun dayanılabilecek bir dal ve mutlu olduğunu sanıyorsun bu anlık birşey.Sana dicem şey şu ki hayatına giren insanları ince ele ve sık doku.Sana değer vermeyene değer verme

• 2 cümle ile seni mutlu edebileceğimizi sanmıyorum .. nasıl birisn bilmiyom ama bence birini sevmeden önce iyice düşün taşın uzun arkadaşlıkar yap ondan sonra tanıdıgını hissettiğin vaz geçilmezin olan birini sev.. Ama şuda önemli oda senin için öyle düşündüğünü hissetmelisin erkekler hemen hoşlandıklarının peşinden koşarlar ama sadece gerçekten sevenler usanmadan tükenmeden uzun zaman takip ederler yani demek istediğim sevdiğin kişiyi iyi seç ki mutlu ol iki yüzlülükle karşılaşma emek verilen aşklar uzun süre yaşar..bunuda yaptım olmadı dersen sorun sende demek:)

• :))

• göz yaşı kalbi ferahlatır .. hiç ağlamayanın kalbi kaskatı olur merhamet olmaz en güzeli mutlu oluncada canın acıyıncada bırak aksın gülerkende tebessüm et kahkaha atma:) ben faydasını görüyom..:)

• severim gülmeyi ama ağladığımda olur. ama baksana eskisi kadar ağlamıyorum. kurudu bitti göz pınarlarım

• Öncekileri Göster
  • insanlar mutsuz ve mutlu ve belirsiz diye 3 kısma ayrılmış sen mutsuz tarafta oldugunu düşünüyorsun. Hayatında hiç nehire düşüp bir yanardagın lavlarının o nehire geldigini farkedince yüzme bilmesen bile yüzmeyi ögrenecegin aklına geldi mi? umarım gelmiştir ki yüzersin bir güzel. Ben o lavların icindeyim. kimse cıkaramıyor işte. kaldım orada cünkü lav +10000 derece kim isterki oraya gelmeyi...

• O kadar cok cevren var ve mutlu olamıyorsun iyi ki cevren yok degil

• ufffff :(( ben de mutlu olmak istiyorum. herkes mutlu cevremde nerdeyse yada öyle görünüyorlar :(

• Sen yanlış kişileri yanlış zamanda yanlış tanıyorsun. Ya da tanıma zorlugu cekiyorsun. Oysa herkes sadakatsız sevgisiz aşktan anlamayan degildir. Sana sevgiden uzak , sevgiyi aramayan, yalanlar ile ilgili ihtisas yapmış kişiler denk geliyor. Sen de afallıyorsun ve ne derlerse peki diyerek kendini üzmek icin elinden geleni yapıyorsun. Biraz kendine sor "eminmiyim" sonra bidaha bidaha sor eminim dediginde kalbin sana öyle birşey diyecek ki " bak artık bu kişinin kalbi burada bende oradayım"

• Öncekileri Göster
  • bosver birak daginik kalsin ben senden de beterim merak etme beklemeye devam et birgun bir yerde karsina cikacaktir

• seni mutluluk adına buluşmaya davet ederim nedersin?

• bende senin gibiyim...daha pek çok kişi var bu sitedede senin gibi düşünen.

• insanlar birbirine yeteri kadar değer vermiyor..arkadaşlık,dostluk yok..aşklar hep sahte,çoğu çıkarcı..bir ilişkiye başlıyorsun,seviyorum,ölüyorum diyen kişi bi bakıyorsun iki gün sonra senden ayrılmış..insanlar yozlaşmış...sevgi,saygı fırlatıp atılmış...e böyle oluncada mutsuzluk kaçınılmaz oluyor...bunu bu hale bizler getirdik..

• neden? kendi kendimize mi yapıyoruz acaba kötülüğü :(

• seni ruh ikizim ilan ediyorum.

• Beklemelisin sadece bekle ve sabırlı ol ve kesinlikle karamsarlığa kapılma. Herşeyin en büyük ilacı unutma ki zaman. Günün birinde o hayallerindeki beyaz atlı prens mutlaka gelecektir emin ol ve rahat ol. Saygılar.

• Çoğul düşünürsen sende bi sorun var demekki.ama senin mutlu olabilik adına beklentilerin neler.

• Üzülcek bişey yok hayatın gerçek yüzü bu malesef.

• :(

• Güncellemene cevap: Bu yazdığın kriterlerin hepsine sahip olan birini bulman epey zor.şimdi yok ne alaka falan derler ama gerçek bu:) herkezin eksik yanı vardır.Kusur sende değil ama.

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım kendimizden çok ödün veriyoruz biraz bencil olmak biraz da olsun lkendimizi düşünmemiz lazım sanırım kendimizden daha çok başkalarını düşündüğümüz için biraz da böyle oluyor bence..

• bana denk gelen erkekler bencil sanırım bende fazla fedakar olunca bi işe yaramıyor

• bu kadar karamsar olma :) günü geldiğinde sende mulu olursun çogu insan senin durumunda tek değilsin

Yükleniyor...