İlişkiden 2 hafta sonra hamilelik belirtileri başlar mı?

Daha adet zamanıma bır 9 gun felan var ama ılıskıye gırelı ıkı hafta oldu hamılık belırtılerı ortaya cıkarmı akıntım var şu an akrnım felan sancılanıor.

lütfen yardım edin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eğer adetine 9 gün varsa ve iki hafta önce girdiysen zaten yumurtlama dönemin değil.Risk yok ama dediğin tarihler tam doğruysa .

Erkekler Ne Diyor 4

• kürtajda yasaklanıyo bak elini çabuk tut :) eczaneden test al.

• Dr.Veni:Akıntı varsa,karnında sancı da varsa sikinti yok,belli ki adet öncesi sancıların başlamış..bi daha cok sağlam korun,bu işler boş vermeye gelmez..Gecmiş olsun..

• reklama gerek yok :)

• Senin bildigini digerlerinden saklamiyalim ;) ne demis polat alemdar iki kisinin bildigi sir sir degildir

• Dr. degil Vici Prof.doc.dir Hanim 8-)

• kürtaj yasaklanmadan hemen git aldır. bir daha da korunmadan ilişkiye girme deli kız.

• Merhaba,

2 hafta değil,1 hafta içerisinde bünye kendisinde bir çok değişikliği sana sezdirir.

• Gercketenmı ya off yaa

Kızlar Ne Diyor 4

• Hamileligin onemli belirtilerinden biri vucut sicakliginin yarim derece artmasidir.

Ama karin agrinizin olmasi bana regl oncesi agrilar gibi geldi. Siz yine de reglde gecikme olursa bir test alin.

• evli misin? neden dikkat etmiyorsun yaa bu nasıl bir rahatlık böyle?

• Evlı degılım sızce bunalr hamılelık belrıtılerımı off oldurcem kendımı kesınlıkle

• 3 gündür bu soru sorulup duruyor yoksa senmisin bu sorulari soran ? bak korktugun basina gelecek benden söylemesi ! iliskiye girmeden önce korunmasini ögrenseydiniz şu an hamilemiyim degilmiyim sorusunu sormazdin ;) hamilelik testi diye bir sey var al oradan anlarsin hamile olup olmadigini

• Artık olan oldu prof.doc.dr hanım..hem reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

• Tamam..o zaman duyan duymayana söylesin Sn.prof.doc.dr yalan dünya hanım bu sitede bizlerle beraber... :)

• Pardon prof.doc.dr hanım ünvanınızı herkes öğrenmesin diye yazmamıştım özür..

• Öncekileri Göster
  • kan testinde kesin çıkar da akıntının sebebi adetin yaklaşması olabilir anlaşılması güç bu durumda

Yükleniyor...