Evlenmek istiyorum ama evlilikten çok korkuyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar yaşım geldi ve evlenmek istiyorum ancak evlilikten çok korkuyorum sanki elimden özgürlüğümü alacaklar gibi geliyor bana yardımcı olun ne yapmalıyım?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu kafayla evlenemezsin.Ne özgürlüğü yaa.Bir insan seni ne kadar kısıtlayabilir ki?:))

0|0
Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Kadınları çözdünüz mü?

Kızlar Ne Diyor 7

• Evlendikten sonra bir zahmet özgürlüğünü kısıtla biraz olsun.. Herkes kendi bildiğini okursa, evlenmenin ne anlamı kaldı?

1|0
  • evet özgürlügün elinden alinacak , burnuna halka takilacak , cebine akrep konulacak ama evlilik böyle erkeklerin düsündügü gibi degil !

0|0
  • böyle düşünüyorsanız evlenmeyin bence çünkü evlilik asla bu değildir...

0|0
  • sadece senin özgürlüğün elinden alınmayacak eşin birzamanlar dışarda arkadaşlarıyla çılgınca alışveriş yaparken evlendiğinde toz alıp yemek yapıcak.sonra çocuk doğurcak.o çocuğu 9 ay karnında taşımak nasıl biliyomusun?sonra o çocuğu yetiştirirken sen tüm gün işte olcaksın her zahmetini eşin çekicek.hiç bizim açımızdan baktın mı?bizim işimiz daha zor ama nedense biz sizin gibi korkmuyoruz...

0|0
  • istiyo musun, korkuyo musun? bence henüz net değil.

0|0
  • seni seven biri olacak ama sadece seni sevmeyip senin için edişelenen sana şefkat gösteren... sana ait biri sadece ve tamamen sana ait biri..ve evlilik işin helal yoludur :))

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İki tarafta bırbırını kısıtlamadıktan sonra no problem sonucta evlenmıssınız elele ozgurlugu yasayabılırsınız ;))

0|0
  • Psikoloğa git.

0|0
Yükleniyor...