• Sor
  • Bence

Evlenmek istiyorum ama evlilikten çok korkuyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar yaşım geldi ve evlenmek istiyorum ancak evlilikten çok korkuyorum sanki elimden özgürlüğümü alacaklar gibi geliyor bana yardımcı olun ne... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bu kafayla evlenemezsin.Ne özgürlüğü yaa.Bir insan seni ne kadar kısıtlayabilir ki?:))

Kızlar Ne Diyor 7

• sadece senin özgürlüğün elinden alınmayacak eşin birzamanlar dışarda arkadaşlarıyla çılgınca alışveriş yaparken evlendiğinde toz alıp yemek yapıcak.sonra çocuk doğurcak.o çocuğu 9 ay karnında taşımak nasıl biliyomusun?sonra o çocuğu yetiştirirken sen tüm gün işte olcaksın her zahmetini eşin çekicek.hiç bizim açımızdan baktın mı?bizim işimiz daha zor ama nedense biz sizin gibi korkmuyoruz...

• Evlendikten sonra bir zahmet özgürlüğünü kısıtla biraz olsun.. Herkes kendi bildiğini okursa, evlenmenin ne anlamı kaldı?

• katılıyorum <3

• Turtam<3

• evet özgürlügün elinden alinacak , burnuna halka takilacak , cebine akrep konulacak ama evlilik böyle erkeklerin düsündügü gibi degil !

• böyle düşünüyorsanız evlenmeyin bence çünkü evlilik asla bu değildir...

• seni seven biri olacak ama sadece seni sevmeyip senin için edişelenen sana şefkat gösteren... sana ait biri sadece ve tamamen sana ait biri..ve evlilik işin helal yoludur :))

• istiyo musun, korkuyo musun? bence henüz net değil.

Erkekler Ne Diyor 2

• İki tarafta bırbırını kısıtlamadıktan sonra no problem sonucta evlenmıssınız elele ozgurlugu yasayabılırsınız ;))

• Psikoloğa git.

Yükleniyor...